Не спортивна битва за спортивну базу. Мерія проти спортсменів (Відео)

Не втихає конфлікт навколо борцівської бази на валу. Керівництво фізкультурно-спортивного товариства Україна та група тренера Анатолія Маркіна посварилися через право керувати спорудою. Сторони вже обмінялися порціями звинувачень. Своєю власністю базу вважає саме товариство Україна. Його опоненти апелюють тим, що споруда  не значиться в жодному реєстраційному документі. Мовляв, вона нічийна. Та й від спортивного товариства не отримали ні копійки грошей.

АНАТОЛІЙ МАРКІН ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ

-начинаем подымать документы и не знаем кто хозяин. За этой суетой нам тренерам некогда работать.

Натомість у товаристві Україна стверджують, що відсутність даних у держеєстрі не скасовує їх право власності на будівлю. Наразі збираються до купи всі документи, які були втрачені під час конфлікту 4 річної давнини. Тоді залу, вдалося відвоювати у спритних ділків, аби тут могли займатися діти. Однак нинішні ініціатори скандалу перетворили спортивну споруду на особистий бізнес. Коли ж справа дійшла до перевірок, підняли галас, аби відволікти увагу.

АНДРІЙ КУЖЕЛЬНИЙ   ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФСТ «УКРАЇНА»

-меня вы избрали головою, все школы. База в ваших руках. И будьте добры приводите ее в соответствие вместе  с нами

До розв’язання конфлікту вже долучилася і міська влада. Новий очільник управління сім’ї , молоді та спорту Андрій Дериземля ще офіційно не почав працювати та вже не приховує, що мерія хоче забрати будівлю у комунальну власність і фінансувати її з міської казни. Божиться, що на місці спортивної споруди готель будувати не будуть.

АНДРІЙ ДЕРИЗЕМЛЯ  ДЕПУТАТ МІСЬКОЇ РАДИ

-я буду пропонувати передати приміщення на баланс міської влади. Я знаю як вони на це відреагують

У товаристві Україна занепокоєні такими діями міських чиновників. Вбачають у цьому втручання у справи громадської організації і повернення у минуле. Радять новоспеченим чиновникам докласти зусиль до будівництва нових спортивних споруд і пропонують разом перевірити господарську діяльність бази.

АНДРІЙ КУЖЕЛЬНИЙ ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФСТ «УКРАЇНА»

-эта была базой спорта, так и будет. Моя задач, что б там занималось не 200, а 500 детей. А совместными усилиями приведем ее в порядок внутри.

Конфлікт навколо бази на валу вже не перший. Через це погіршуються спортивні результати. Чимало спортсменів залишили місто у пошуках кращої долі.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register