Суспільство (відео)

Ансамбль бандуристів “Соколики” – гордість нашого краю (Відео) ЧL

Фактично за рік до проголошення незалежної України на Чернігівщині з’явився унікальний колектив. Поєднавши в собі глибинні традиції українського кобзарства і надбання професійної академічної школи, розпочалася велика історія ансамблю бандуристів “Соколики”.

Батьками колективу можна заслужено вважати народного артиста України Василя Нечепу та художнього керівника Валентину Іщенко.

 

Бандура завжди була суто чоловічим інструментом, хоча здебільшого гру на бандурі опановували дівчата! Тому коли в Чернігові з’явився ансамбль суто хлопчачий, усе стало на свої місця! І відтак викликало резонанс у суспільстві!

Наразі чернігівські «Соколики» займають активну громадянську позицію й активно залучені в усіх чернігівських культурно-масових заходах. Відчуття великої відповідальності, укріплене козацьким духом, підштовхнуло хлопців ще активніше пропагувати традиційну народну культуру, і з ініціативи ансамблю вже протягом 9 років хоч раз на тиждень  замість “Русского радио” в Парку культури і відпочинку звучить українська бандура.

Ансамбль бандуристів «Соколики» Чернігівської музичної школи № 1 – гордість нашого чернігівського краю і нашої країни. Тож побажаймо їм наснаги і подальших успіхів на теренах українського національного мистецтва.

Ще статті по темі

Back to top button