Атракціонів наставили, а про безпеку не подбали: чернігівці про зниклу на пляжі дівчинку (Відео)

Спокійний відпочинок на «Золотому березі» надвечір порушила звістка про зниклу дівчинку. За словами чернігівців, вона була з рідними. Купалася, пірнала. А потім зникла з поля зору дорослих. Відпочивальники першими кинулися у воду в пошуках дівчинки. Покликали місцевих рятувальників, які чергують на пляжі. Та ті, за словами відпочивальників, робили все неквапливо, гаючи дорогоцінний час. Люди нарікають на погану безпеку на пляжі.

-Там яма. Дітям треба акуратніше. Там крутить воду. Так буває у природі

-Приїхав покупатися, а тут така новина. Більше не хочу. Рятувальники не готові. Човен має бути тут. Загородження для дітей на мілководді, бо течія шалена. Набудували тут для відпочинку всього, де можна випити.

Матір зниклої дівчинки в шоковому стані. Біля неї тривалий час чергувала карета швидкої допомоги. З’явилися на пляжі й представники міської влади, керівник міського відділу держслужби з надзвичайних ситуацій, які стежили за діями водолаза. Той прочісував прибережну зону. Про ситуацію владці говорять неохоче.

«Я хочу сказати батькам: бережіть дітей біля води. Вдягайте на них жилети або інші засоби», – керівник «Муніципальної варти» Віталій Хрустицький.

Попри пошуки і трагічну звістку, чимало відпочивальників продовжували купатися, розважатися та пити пиво. Близько сьомої години вечора пошуки водолази припинили.

Журналіст Юрій Михуля

Оператор Михайло Пронін

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register