Суспільство (відео)

Атрошенко вилаяв підлеглих за «крисятництво» та «мишаче вовтузіння» (Відео)

Розширена ранкова нарада в міській раді не обійшлася без чергових чиновницьких промахів у роботі та красномовності міського голови Владислава Атрошенка з цього приводу.

«Знов там шахер-махер у вас відбувається?», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Цього разу емоції міського голови вирували через начебто тіньове заробляння коштів його ж підлеглими. І все це за спиною в міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без Атрошенка і тут не обійшлося: нові подробиці дороги за 108 мільйонів

«Якщо вам начхати, що я особисто підозрюватиму вас у крисятництві. Вам щось треба? Вам не вистачає? Підійдіть,я  вам позичу», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Тіньові заробітки міський голова побачив у процесі встановлення кавових МАФів у Чернігові. Владислав Атрошенко поцікавився в підлеглих, який вигляд матимуть кавові машини, де стоятимуть і яким чином видаватимуть для них дозволи. Натомість мер почув, що його розпорядження скасувати рішення комісії, що вивчала це питання, ніхто до цього часу не виконав.

«Я вам сказав скасувати все це до біса і зробити по-людськи. Ви виконали це чи ні? Ні, ми так із вами не працюватимемо. З усією повагою, але якщо ви так будете виконувати мої команди, то ви не працюватимете на цих посадах. Для мене така система управління незрозуміла, і вона мені не підходить», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко розійшовся не на жарт і взявся погрожувати масовими звільненнями у своєму колективі.

«Мені дуже неприємно, що за моєю спиною отаке мишаче вовтузіння, я цього не терпітиму. Вам не вистачає чогось у цьому житті? Ваші проблеми вирішать оці смердючі апарати? Фу, гидко все це», — чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Також міський голова вже вкотре за понад два роки діяльності запитав підлеглих про незаконні МАФи в Чернігові. У начальника комунального підприємства «Муніципальна варта» він затребував звіт із перевіркою. Документ очільник відомства Віталій Хрустицький пообіцяв показати за кілька тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп попросив Атрошенка розібратися зі шкільними туалетами

«Муніципальна варта проводить облік МАФів, дивиться, де є документація, а де немає. У багатьох нині закінчилися договори оренди, ми дивимося, піднімаємо документацію. На жаль, деякі МАФи стоять на місцях, але вони зачинені, і, щоб зрозуміти, кому вони належать, треба виконати певний обсяг роботи», — начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький.

Емоційну частину наради, присвячену нашестю МАФів, Владислав Атрошенко завершив настановами – до функцій міської влади, як зазначив мер, входить визначення зовнішнього вигляду МАФу і локації, де він стоятиме. Якщо власник виконає умови, йому дозволять встановити залізну будку на вулицях Чернігова.

Журналіст Яна Титенок

Оператор Дмитро Дриганов

Ще статті по темі

4 коментарів

  1. Коментарии к видео: жестко, правильно, но мер должен подбирать выражения, он публичная особа и изрекатся должен соответственно.

  2. а иначе нельзя, везде мафия, коррупция. Молодец Атрошенко, так держать!!!!!Только с ним наш город будет садом!!!!

  3. молодец атрошенко, а как с этими крысами можно иначе? Титенок, побольше делай информации про нашего мэра. Мэру — зачет!

  4. Этот горе кукловод отвлекает отвлекает людей, пока зарабатывают миллионы на наркотиках и бюджете.

Back to top button