Атрошенко-втікач, сварки чиновників і комунальне збіговисько: ранкові афоризми від мера Чернігова (Відео)

Ранкова нарада міського голови розпочалась зі скандалу. До зали завітали представники молодіжних громадських організацій, обурені намаганням мера створити кишенькову молодіжну раду.

– Що ви тут робите зараз?

-У нас ходіння, бродіння. Шановна громадо, Владиславе Анатолійовичу, буквально п’ять хвилин вислухайте нас.

– Ми наради перетворюємо на балаган. Збирайтесь тут, поговоріть, я пішов.

Приклад із головнокомандувача взяв увесь чиновницький апарат, дружно покинувши залу перед представниками молодого покоління.

– Мер не захотів нас слухати, бачити. От ми прийшли, щоб він нас побачив.

– Просто шок від поведінки мера.

Коли представники громади міста пішли, знайшлося, що сказати, й у міського голови.

– Ну, з вулиці заскочив і щось там собі каже в мікрофон.

– Люди з певною специфікою психічною. Я так толерантно.

«У демократичних країнах водометами змили тих, хто не за регламентом», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Далі все пішло за сценарієм. Три години безперервної наради про все. Почали з доповіді керівника управління адміністративних послуг, яку мер високо оцінив.

«Не є секретом, що надання якісних послуг – є одним із основних завдань», – Микола Овсяник, начальник управління адміністративних послуг.

«Ніхто нічого не заносить. Гроші там ніякі не ходять, нічого», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

 

У процесі доповіді градоначальник побачив додаткові джерела для отримання фінансів, а саме: сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, повноваження якого захотів розділити з місцевим ЦНАПом.

«Приблизно ресурс який це. – Десь 1 мільйон гривень на місяць. – Ну і все, поборемося за нього. А чого? Не повинно ж МВС лобіювати одну структуру», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Далі ціла рубрика афоризмів із позначкою «Зроблено в Чернігові», вони час від часу виникали в ході обговорення чистоти міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко хоче ввести акредитацію і лякає неугодних водометами

– Якби ви ходили ногами, такого не було б.

«Я підлості стосовно тебе не чинив. Тож давай відплачуй. Це жорстка така пісочниця. А це лавочки. Йо-ма-йо. Романе Старіков, ви мені обіцяли прибрати пень… величезний», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Емоційний початок наради і гострі слова мера передалися й чиновникам, які затіяли сварку прямісінько в залі. Вгамовувати словесну перепалку Ярослава Куца і Романа Старікова довелося їхньому керівнику.

«Коли ви там щось полаялись , один одному пакостите за моєю спиною і я цього не бачу», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

І насамкінець про ще одне крилате словосполучення, автором якого є вже не Владислав Атрошенко, але саме він активно взявся його популяризувати.

«Саме цей засіб масової інформації, який, до речі, вас усіх назвав комунальним збіговиськом. От усі ви тут – комунальне збіговисько», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

На цій же нараді мер самостійно двічі охрестив так своїх підлеглих і соратників.

«От він на це комунальне збіговисько прийшов», Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

«Для чого в нас збирається ось це комунальне збіговисько?», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register