Автобан, нові заводи і центр пересадки кісткового мозку: Чернігівщину чекають реальні зміни (Відео)

Аграрний сектор, покращення якості життя, підтримка малого і середнього бізнесу, туризм та інновації стануть основоположними в розробці перспективного плану розвитку Чернігівщини. Про це під час брифінгу розповів голова Чернігівської обласної адміністрації Олександр Мисник.

«Президентом України було ініційовано розроблення перспективних планів розвитку на 2019 – 2021 роки. Він розрахований на три роки, і за пропозиціями, які подали громади, на Чернігівщині планується реалізувати більше 500 проектів», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

На прес-брифінг, щоб почути основні акценти розвитку регіону, з’їхались представники преси з всієї області. Перший акцент – це нові об’єкти в аграрній сфері, виробництві.

«Будівництво заводу з виробництва скла і склопродуктів у Городні. Налагодження виробництва тканин. Будівництво сонячних електростанцій», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

Покращення якості життя буде відбуватись через освіту, інфраструктуру та медицину.

«Основною цікавинкою того, що планується в медичній галузі, є відкриття центру пересадки кісткового мозку на базі онкодиспансеру міста Чернігова», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

Буде оновлюватись освітянська інфраструктура. Особливий акцент – на розвиток інклюзивної освіти та спорту.

«Завершити будівництво школи в місті Носівка та в селі Григорівка Бахмацького району. Будівництво 11 футбольних полів зі штучним покриттям», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

В області плануються капітальні ремонти майже всіх основних трас. Цього року почнеться грандіозне будівництво дороги Київ – Кіпті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реконструкція чернігівського Евересту: які таємниці приховані під бруківкою Красної площі

«Це буде якісний сучасний автобан. Який передбачає і пішохідні переходи, і шумоізоляцію в населених пунктах», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

У напрямку туризму планують розвивати туристичні об’єкти, зробивши їх привабливими для відвідування.

«Напрацювання іде в тому, щоб створювати туристичні маршрути і розвивати інфраструктуру», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

Також у Чернігові буде створено Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів. Почне розвиток науковий парк «Центр оборонних технологій».

Нині етап створення плану перспективного розвитку вже фактично завершений. І його презентація має відбутися в кінці лютого або на початку березня, можливо, навіть за участі Президента України.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register