Автобан, нові заводи і центр пересадки кісткового мозку: Чернігівщину чекають реальні зміни (Відео)

Аграрний сектор, покращення якості життя, підтримка малого і середнього бізнесу, туризм та інновації стануть основоположними в розробці перспективного плану розвитку Чернігівщини. Про це під час брифінгу розповів голова Чернігівської обласної адміністрації Олександр Мисник.

«Президентом України було ініційовано розроблення перспективних планів розвитку на 2019 – 2021 роки. Він розрахований на три роки, і за пропозиціями, які подали громади, на Чернігівщині планується реалізувати більше 500 проектів», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

На прес-брифінг, щоб почути основні акценти розвитку регіону, з’їхались представники преси з всієї області. Перший акцент – це нові об’єкти в аграрній сфері, виробництві.

«Будівництво заводу з виробництва скла і склопродуктів у Городні. Налагодження виробництва тканин. Будівництво сонячних електростанцій», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

Покращення якості життя буде відбуватись через освіту, інфраструктуру та медицину.

«Основною цікавинкою того, що планується в медичній галузі, є відкриття центру пересадки кісткового мозку на базі онкодиспансеру міста Чернігова», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

Буде оновлюватись освітянська інфраструктура. Особливий акцент – на розвиток інклюзивної освіти та спорту.

«Завершити будівництво школи в місті Носівка та в селі Григорівка Бахмацького району. Будівництво 11 футбольних полів зі штучним покриттям», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

В області плануються капітальні ремонти майже всіх основних трас. Цього року почнеться грандіозне будівництво дороги Київ – Кіпті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реконструкція чернігівського Евересту: які таємниці приховані під бруківкою Красної площі

«Це буде якісний сучасний автобан. Який передбачає і пішохідні переходи, і шумоізоляцію в населених пунктах», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

У напрямку туризму планують розвивати туристичні об’єкти, зробивши їх привабливими для відвідування.

«Напрацювання іде в тому, щоб створювати туристичні маршрути і розвивати інфраструктуру», – Олександр Мисник, голова Чернігівської ОДА.

Також у Чернігові буде створено Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів. Почне розвиток науковий парк «Центр оборонних технологій».

Нині етап створення плану перспективного розвитку вже фактично завершений. І його презентація має відбутися в кінці лютого або на початку березня, можливо, навіть за участі Президента України.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов1 коментар

  • Ukraine, Chernihiv

    термос Відповісти

    12.02.2019 at 19:23

    Насколько знаю, солнечную станцию собирается строить газспецсервис в городнянском раене и к заводу по производству стекла они имеют отношение.

Новий коментар

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password