Чернігівські «реформатори» знову підвищили тарифи (Відео)

У Чернігові зарплати найнижчі в Україні, а тарифи – найвищі! Та навіть це не зупиняє міську владу, яка вже вкотре за рік підвищує тарифи для чернігівців.

Головною темою чергового виконкому і стали тарифи. Цього разу влада намудрувала: спочатку вивела в окремий тариф і підвищила вивезення та знешкодження побутових відходів.

«Становить 6 гривень 12 копійок. Після перегляду ця вартість становитиме. Прошу погодити зміну тарифу для роботи підприємств», – Микола Мороз, юрисконсульт КП «АТП-2528».

«Є запитання. Прошу підтримати», – Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова.

Далі зменшили загальний тариф у середньому на 30 копійок. Але міський голова про таке зниження при підвищенні поговорив наддокладно.

«Зменшення оціночної вартості землі на три копійки знизило тиск на тариф», – Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комунальним водіям підняли зарплату

Причину зростання, – а знаходити причини погіршення в нас усі професіонали, – традиційно скинули на центральну владу і нові закони, додавши необхідність зростання зарплат через брак кадрів.

«Ситуація загалом із робочими руками надзвичайно складна. Надзвичайно складна», – Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова.

Далі прийшли активісти і почали викривальну діяльність щодо приватного ЖЕКу на Шерстянці «Майас Сілтумс».

«Пан Куц часто літав до Латвії зі своєю дружиною. Після цього в Латвії була відкрита компанія «Багата Оста». «Багата Оста» купує 50% «Майас Сілтумс». Ви ж знаєте. Пане Куц, ви ж з одним чемоданом приїхали до Чернігова. А зараз півміста у вас», – Олег Скварський, громадський активіст.

«Із цими заявами пану Скварському треба йти до прокуратури чи ще кудись, але точно не на засідання виконкому», – Олександр Ломако, заступник чернігівського міського голови.

Мер відреагував здивуванням і також послав до правоохоронців. Крім тарифно-комунальних проблем, виконкомівці затвердили вирубку дерев, надання «Зеленбуду» повноважень прибирати територію міста, а також передали скляні зупинки від управління житлово-комунального господарства до комунального підприємства «АТП – 2528».

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register