Чернігівським поліцейським загрожує смертельна небезпека (Відео)

– Ситуація жахлива і ми не хочемо, щоб було так, як на Попудренка, 16.

Так описує ситуацію з чернігівським відділком поліції його речник Юлія Ковтун, нагадаємо, будівля розташована за адресою вулиця Шевченка, 13.

Це число є нещасливим і зловіщим.

«Ми зараз взяли клубок із нитками і поклали його на підлогу, він покотився», – Юлія Ковтун, речник чернігівського міського відділу поліції.

Але справа не в містиці, просто деякі частини підлоги на третьому поверсі просіли і похилилися. Поліцейські навіть вирахували % зношеності їхньої будівлі – 87.

«Сьогодні ми запросили до чернігівського відділу поліції працівників медіа, щоб ви побачили самі і показали людям, що відбувається в цій будівлі. Наразі остаточний висновок, що відремонтувати її неможливо, а перебування людей у цій будівлі недоцільне», – Юлія Ковтун, речник чернігівського міського відділу поліції.

На небезпеку постійно наражаються близько 300 співробітників плюс постійні відвідувачі, правоохоронці. Наразі встановлені маячки, і ситуація зі зсувами будівлі перебуває на постійному контролі. Причинами ж такого стану будівлі називають комплекс факторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові поремонтують ще 44 ліфти

«Тут комплекс причин. По-перше, колектор під будівлею старий. По-друге, будівля була збудована у 1907 чи 1905 році. Немає фундаменту. Тут дерев’яні палі. Третій поверх був збудований у 1947 році і, звісно, будівля в такому стані», – говорить вона.

Наразі поліцейські спільно з багатьма іншими відомствами

У пошуках нової будівлі для переїзду. Труднощі становлять особливості цієї установи – зброя, секретні документи та слідчо-оперативні групи, які, за словами поліції, для зручності мають бути в центрі. Серед можливих варіантів переїзду – чернігівська міська податкова по вулиці Кирпоноса (податківців можуть переселити до їхніх колег з області) та будівля ліцею побуту в районі «Чексілу».

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register