Елітний алкоголь виробляли у приватному будинку Чернігова (Відео)

«ABSOLUT», «Finlandia», «Jelzin» , а також інші добре відомі марки поставили на конвеєр спритні чернігівські ділки. Фальсифікат виробляли просто у себе вдома – у приватному будинку, повідомили в управлінні фіскальної служби області. Бізнес йшов непогано. Продавали товар переважно оптовим покупцям. Аби вдало реалізувати контрафакт і залишитись непоміченими використовували мережу інтернет, зокрема дошки оголошень. Товар збували не у пляшках, а у пластикових пакетах, так званих «bag-in-box», об’ємом по 2 та 10  літрів.

– За результатами 11 санкціонованих обшуків, проведених співробітниками податкової міліції у м. Чернігові та м. Славутичі, вилучено 440 пакетів «bag-in-box» загальним об‘ємом 2 тисячі літрів готового до реалізації фальсифікату вартістю 250 тис. грн., 1 тисячу літрів рідини з характерним запахом спирту орієнтовною вартістю 130 тис. грн., що використовувалась при виробництві горілки та 30 тис. грн. готівки, які отримані злочинцями від реалізації сурогату,- МИКОЛА ТУЛУПОВ, ПРЕС-СЕКРЕТАР ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ ДФС В ОБЛАСТІ.

Підпільний цех був укомплектований сучасним обладнанням – фільтрами та комп’ютерною технікою. Фальсифікатори ставили перед собою далекоглядні плани і зовсім не збиралися згортати виробництво. У них вилучено велику кількість порожньої тари відомих марок. Податківцями було вилучено товару на 600 тисяч гривень. Триває досудове розслідування.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register