“Козацький реп” нової влади (Відео) ЧL

Відкриття туристичного сезону – щорічна найголовніша туристична подія року в житті Чернігова. Цього разу захід заплановано на 16-17 квітня.

Кожне місто намагається презентувати себе якнайкраще. Чернігів не став винятком. Здивувати організаторам вдалося одразу – відповідальним за проведення і наповнення заходу призначили заслуженого артиста України Олександра Шевчука. Багато років він працює художнім керівником військово-музичного центру міста. І начебто нічого не віщувало біди, проте некомпетентність новопризначеного куратора в новій для себе справі стала очевидною з перших слів:

-12 година 16 квітня, не запам’ятав повної назви, бо вона мені не треба.

Пан Шевчук так і не зміг пояснити, хто та чому довірив йому таку відповідальну місію. Більше того, план проведення заходів Олександр Іванович озвучив присутнім доволі незв’язно.

 

У минулі роки турсезон у місті відкривали князі, бандуристи і народні ансамблі співу та танцю. Колишні куратори та режисер-постановник мали посекундно розписаний сценарний план. Цього ж року розважатиме глядачів козацький реп. Чому вибрали саме такий колектив, ніхто поки що пояснити не зміг.

Результати роботи новоспеченого режисера чернігівці та гості міста на власні очі зможуть побачити вже за 10 днів.

Сподіваємось, туристи все-таки зуміють отримати задоволення від свята, попри всю недолугість куратора

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register