Куди подівся Атрошенко: у пошуках мера (Відео)

Ранкова нарада в мерії пройшла без Владислава Атрошенка. Його місце зайняв перший заступник Олександр Шевченко. Без мера нарада втратила свої кількісні параметри – тривала десь півгодини. Обійшлося без критики підлеглих та аналізу ЗМІ.

Незмінними залишились традиційні нудні статистичні доповіді. Цього разу про витрати і здобутки розповідали муніципальні книгарі.

«Також зріс продаж сувенірів. До 9 тисяч 500 одиниць», – Тетяна Корма, директор КП «Будинок книги».

Трішки послухавши незадоволених і зачитавши доручення мера Шевченко нараду закінчив.

«Так. Якщо немає запитань. Дякую», – Олександр Шевченко, перший заступник чернігівського міського голови.

Проте відкритим залишилось запитання, куди ж подівся Атрошенко. Адже відсутність градоначальника в робочий час так і не пояснили. Пошуки очільника міста журналісти ЧЕline продовжили в телефонному режимі.

«Я не можу відповісти на це ваше запитання, тому що я не знаю, де мер зараз. Я думаю, з цим питанням можна звернутися до відділу кадрів або до заступника міського голови. Наприклад, до Фесенка Сергія Івановича», – Наталія Чусь, керівник прес-служби Чернігівської міської ради.

«Сьогодні ще зв’язку в мене з ним не було. Тому перший заступник провів планірочку і трохи пізніше повинен бути чернігівський міський голова», – Сергій Фесенко, керуючий справами Чернігівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенка чекають у суді

«Міський голова вчора на роботі був із нежитем. І в зв’язку з тим, що завтра в нього важкий день: і судове засідання, і ефір в Києві, й інші заходи, він вирішив сьогодні взяти лікарняний. Щоб працювати в нормальному режимі решту тижня. Я його вчора бачив особисто, він був із нежитем, кашляв. Він, як будь-яка людина, може один день похворіти. На жаль, тільки один день міг собі дозволити, щоб полікуватися, по-хорошому треба було до кінця тижня відлежатися», – Олександр Ломако, заступник чернігівського міського голови.

Пізніше до редакції зателефонував Сергій Фесенко і підтвердив лікарняний Атрошенка. Журналісти ЧЕline бажають чернігівському міському голові якнайшвидшого одужання.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password