«Ми, як піддослідні кролики», – чернігівці про тарифи (Відео)

Найвищий по всій Україні тариф на опалення. Другі за величиною, після столиці, тарифи на утримання будинків. І останні в списку обласних центрів за розміром заробітної плати. Так сьогодні живе Чернігів.

Ніби підтверджуючи статус міста легенд, його керманичі запевняють людей – до космічних сум у платіжках не мають жодного стосунку. Тим часом виступ заступника чернігівського міського голови перед НКРЕКП засвідчує протилежне.

Такі подвійні стандарти місцевих керманичів завели людей у глухий кут.

– Я не хочу заробляти на життя. Я хочу жити», – так колись казав письменник Оскар Уайльд, сьогодні його слова повторюють пересічні чернігівці, – Альона Макаренко, журналіст.

– Якби зробили нам європейські пенсії і європейські зарплати, тоді нехай би були в нас і європейські ціни на всі комунальні послуги. Оце було б правильно. Але коли ми лишаємося жебраками, а нам нав’язують щоразу більші платежі, то це дійсно дуже неправильно. Це гноблення власного народу. 

– Люди вже не спроможні платити таку ціну за комунальні послуги.

– Це просто нажива на людському горі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Орден «За тарифну політику»: Атрошенко хоче нагородити «тепловиків»

– Як жити пенсіонерам, як жити робочим, уявіть собі. Треба, щоб воно толково було і щоб усе було нормально у нас.

– Необґрунтовано, ми не можемо зрозуміти, чому воно підвищується, оце найпротивніше. І ніхто не може пояснити, тобто ми, як піддослідні кролики, платимо і все. Загалом, ми самі й винні, виходить.

– Я неоднозначно до цього ставлюся, тому що хочеться підтримати і міську владу, бо є зрушення в гарному напрямі. Але стосовно комуналки – монополія до хорошого ніколи не приводила.

Журналіст Альона Макаренко

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register