Одяг, посуд, побутова техніка – щедрі чернігівці завалили речами безкоштовний магазин «Дякую» (Відео)

Майже півтори тонни чоловічого, жіночого і дитячого одягу, іграшок, постільної білизни, посуду і навіть побутової техніки нанесли чернігівці до безкоштовного магазину, який називається «Дякую». Невдовзі його офіційно відкриють.

«Якщо до нас люди прийдуть, зможемо їх вдягнути повністю – починаючи від нижньої білизни та закінчуючи верхнім одягом», – розповідає Олена Ковальова – волонтер.

А поки що волонтери розбирають мішки з речами й охайно розвішують одяг.

«Речі зовсім нові, чисті, гарні, чобітки дитячі, ось які гарненькі», – говорить Олена Ковальова – волонтер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потребуєш – візьми, маєш змогу – принеси: в Чернігові відкриють перший безкоштовний магазин

А сьогодні вранці безкоштовний магазин поповнився верхнім одягом – чоловік, який не захотів назватися, привіз кілька мішків новеньких пуховиків.

«Ось гляньте, бачите? З етикеткою. Куртки, пуховики, це він сьогодні нам приніс», – зазначає Олена Ковальова – волонтер.

На перший погляд магазин «Дякую» схожий на секонд-хенд, однак тут відсутній характерний запах, адже все домашнє. Магазин працюватиме кілька днів на тиждень. Його мета – допомогти нужденним.

«До нас будуть приходити соціально-незахищені верстви населення – інваліди, переселенці, багатодітні родини, матері-одиначки, пенсіонери. Людина зайде з посвідченням до нас і зможе обрати будь-що», – розповідає Юлія Гребнєва – організатор безкоштовного магазину «Дякую».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині діти підтягувалися, аби допомогти маленькій онкохворій дівчинці

Грошей із людей у цьому магазині не братимуть.

«У нас така грошова одиниця буде ходити – слово «дякую»», – наголошує Юлія Гребнєва – організатор безкоштовного магазину «Дякую».

Працюватиме магазин на ринку, що на Масанах. Волонтери просять чернігівців долучатися до соціальної акції та приносити свій незіпсований одяг, який удома лише займає місця на полицях.

«У нас навіть не можна повірити, що таке може бути, дякую тим людям, які організували такий магазин, нехай процвітає», – говорить Раїса Пономаренко – чернігівка.

До речі, в магазині «Дякую» не вистачає чоловічого одягу та взуття. А волонтери просять допомогти пальним або транспортом, аби збирати речі в людей по місту.

Журналіст: Яна Титенок

Оператор: Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register