П’ятий пішов: у Чернігові відкрили новий дитячий майданчик по вулиці Чорновола (Відео)

На вулиці Чорновола біля 17-го будинку побільшає дитячого сміху.

Яскравий майданчик на радість  маленьким чернігівцям виріс як гриб після дощу. Раніше на цьому місці стояли іржаві турніки. Зараз тут сучасна і – головне – безпечна для дітей ігрова зона.

– Тут багато молодих родин, тому майданчик дуже актуальний, – Наталія, місцева жителька.

– Тут буде займатися мій син Артур, йому скоро буде один рік, учора він уже катався на гойдалці, – Юлія, місцева жителька.

Майданчик побудований за кошти міського бюджету. Мер Чернігова Владислав Атрошенко та депутати Сергій Вакуленко і Володимир Козир взяли участь в урочистій церемонії відкриття.

– Якщо ми не пускатимемо дітей віком після 25 років і вагою більше 80 кілограмів, то він слугуватиме дуже довго, – Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова.

– Я виріс у цьому мікрорайоні, в сусідньому під`їзді, тому мені дуже приємно, що тут з`явився достойний, сертифікований ігровий майданчик, – Сергій Вакуленко, депутат Чернігівської міської ради.

Місцеві дітлахи вже перевірили ввесь інвентар на міцність. Кажуть, усе прикручено добре, дефектів немає.

– Ми бігаємо по ньому, стрибаємо, але він не ламається. Дуже довго на нього чекали.

За своїм майданчиком діти пильнуватимуть. Тим, хто зазіхне на цілісність дитячого щастя, обіцяють дати відсіч і дорослі, і малі.

– Ми проженемо тих, хто буде ламати, затримаємо та відправимо в їхній двір.

Це п’ятий майданчик, що з`явився в Чернігові в рамках нової міської програми. Усього буде встановлено 15 дитячих і 14 спортивних майданчиків. На це витратять півтора та мільйон двісті бюджетних коштів, відповідно.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register