Посол Італії в Чернігові: італійці назвали найкраще в українському місті (Відео)

Отак Чернігівська обласна бібліотека імені Короленка зустрічала Давіде Ла Чечіліа, посла Італії в Україні. Перед цим Надзвичайний І Повноважний Посол зустрічався з керівництвом області. Чиновники ж продовжували сипати компліментами і під час культурної програми візиту.

«Підтвердженням високого рівня довіри у відносинах між Україною та Італією», – Юлія Свириденко, заступник голови Чернігівської ОДА.

Сюди ж посол завітав на презентацію малюнків чернігівських дітей.

«Це малюнки дітей, які побували на оздоровленні в Італії. І вони намалювали свої враження. Ця виставка вже експонувалась в Італії й у нашому консульстві», – Інна Аліференко, директор Чернігівської обласної бібліотеки ім. Короленка.

«І мені дуже приємно, що вони відтворили всі свої відчуття в малюнках, які ми сьогодні демонструємо», – Давіде Ла Чечіліа, Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні.

Найкращі роботи поїдуть до Києва. Італійці високо оцінили щирість і професіоналізм дитячих малюнків. Адже юні художники, багато з яких є сиротами, вкладали свою душу, щоб показати найяскравіші сторінки своїх італійських вражень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Носівську ОТГ відвідала американська сенаторка

«Багато дітей, які не мають своєї родини. Цей фонд дав їм можливість відчути себе в колі сімї, отримати нові враження, побачити багато нового», – Дарина Кондратенко, учасниця виставки малюнків про Італію.

Самі італійці, які прибули до нашого міста великою делегацією, захоплювались нашими весняними краєвидами і сказали, що найбільше їх вразило в Чернігові.

«Він дуже зелений, багато пам’ятників і дуже приємні люди», – Джанкарло Каваллі, президент Асоціації «Жест для них», займається прийомом українських дітей в Італії.

Загалом, за словами італійської сторони, за час існування благодійної співпраці в сонячній Італії на оздоровленні побували близько двох із половиною тисяч чернігівських дітей.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password