Презентовано трейлер відвертої драми, епізоди якої знімали в Седневі (Відео 18+)

Держагентство України з питань кіно презентує трейлер сучасної драми дорослішання «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кучинівці знімають фільм для «1+1»

В українській провінції розгортається історія 5-річної бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та коханого – молодого бандита Шрама. Лариса закінчила школу і перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, але за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся і мати думають лише про те, що скажуть люди, тому підтримки від них дівчина не отримує. Вона не хоче жити так, як вони, і повторити їхню долю. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну свободи?

Світова прем’єра фільму відбулася на одному з найбільших фестивалів світу – 68-му Берлінале. Фільм отримав численні позитивні відгуки професійної спільноти і преси, яка назвала фільм «темною еротичною казкою».

Виконавиця головної ролі Анастасія Пустовіт перемогла в номінації «Найкраща акторська робота» в національній конкурсній програмі на Одеському міжнародному кінофестивалі 2018.

Джерело: Укрінформ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register