Школа №10, Ялівщина, тарифи і надбавка вчителям: резонансні питання 28-ї сесії Чернігівської міськради (Відео)

Сьогодні пройшла 28-ма сесія чернігівської міської ради. Про найбільш резонансні питання, що на ній розглядались розповів депутат Чернігівської міської ради від фракції “Наш край” Віктор Бистров.

  1. Місто забирає Ялівщину в своє підпорядкування

-У минулому скликанні було прийнято рішення, що міська рада делегує ці повноваження обласній раді. Сьогодні був зроблений перший крок, щоб усе це скасувати, і що цим питанням буде займатися міська рада. Частина людей каже, що це погано. Частина активістів вважає, що це робиться, аби цю Ялівщину ділити. Щоб вона ставала дедалі меншою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вхідчини» для торгівлі в підземці біля «України»: конфлікт у міській раді

  1. Питання 10-ї школи ігнорується

– Також було питання про десяту школу. Прийшли батьки, вони кажуть, що час затягується. І вони не впевнені, що 1 вересня відновиться робота цього закладу. На жаль, ніхто з виконавчої влади не взяв на себе зобов’язання, що це відбудеться.

  1. Зависокі тарифи розглядатимуть широким загалом

– Також приходили люди щодо тарифів. Знову ж таки, органи виконавчої влади не сказали, що вони робитимуть із цього приводу. Однак анонсували, що цієї суботи в міському Палаці культури відбудуться збори громадян і влада буде пропонувати якийсь діалог.

  1. Освітянам тимчасово повернули надбавку

-Будуть приймати питання збільшення коштів на галузь освіти. На фінансування надбавок за престижність педагогічної праці. Якщо з самого початку управління освіти пропонувало зменшити надбавку до 5 %, то зараз вони погоджуються що ця надбавка в повному обсязі буде виплачуватись 3 місяці – до 1 квітня. Та чекати допомоги від держави, від обласної адміністрації. Будемо порушувати це питання перед 1 квітня, і я хотів би також побажати вчителям, щоб вони займали більш активну позицію.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register