«Срібний» переворот: депутати скинули голову ОТГ (Відео)

Перша установча сесія новообраних депутатів і голови Срібнянської об’єднаної територіальної громади почалася з бунту обранців. Хоча на початку ніщо не віщувало неприємностей.

«Радий вас вітати в цьому залі. І бажаю головне – депутатам конструктивної праці», – проголошує голова Срібнянської ОТГ Олег Куделя.

Далі обранці почали пригальмовувати роботу сесії, пропонуючи свої альтернативи лічильної комісії, порядку денного та секретаря громади.

«Я хочу, щоб надійшла пропозиція від депутата Цегури. Щоб проголосували за неї, а потім уже будемо далі», – зазначає депутат Срібнянської ОТГ Володимир Якименко.

Як з’ясувалось надалі, це були не просто забаганки обранців, вони готували під ґрунтя для справжнього регіонального перевороту.

«Куделя Олег Павлович і до цього часу є засновником ТОВ «Срібнянский Агробуд», тобто і далі продовжує корупційні дії. Пропоную внести питання про дострокове припинення повноважень голови Срібнянської селищної ради», – говорить депутат Срібнянської ОТГ Володимир Якименко.

«Відбувся суд, мене визнали винним у порушенні конфлікту інтересів, я виплатив штраф. Корпоративні права я свої передав», – відзначає екс-голова Срібнянської ОТГ Олег Куделя.

Звинуватили Олега Куделю в голосуванні за часів, коли він був селищним головою Срібного, за підприємство, засновником якого він був. Звинуватили – і двома третинами голосів забрали в нього повноваження голови громади, якими він не користувався, мабуть, і години.

Після цього головував секретар, і на сесії розглянули кілька процедурних питань.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Сергій Бутько

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register