«Цілком таємно»: Атрошенко і паранормальний тендер на закупівлю «розпіарених» тролейбусів (Відео)

Попри голослівні обіцянки і піар міської влади, для комфортного пересування чернігівців досі не закупили анонсовані 10 тролейбусів. У мерії запевняють, що ситуація під контролем – 50 мільйонів гривень потраплять у потрібні руки. Мовляв, усі секрети відкриють тільки після завершення тендеру. Нещодавно призначений начальник «Чернігівського тролейбусного управління» Дмитро Лавренюк також ще не обізнаний з усіма нюансами «розпіарених» «рогатиків». Але божиться, що для Чернігова до кінця року обов’язково закуплять з десяток машин рухомого складу. Втім, де й у кого купуватимуть – поки що загадка.

-Объявлен тендер, открытие будет 1 июня. Все желающие допускаются. Я знаю, будет луцкий «Богдан», днепропетровский «Лефан» и вроде белорусы будут. Возможно, и Чернигов будет. Это секретная информация, могут написать любую цену,- начальник «Чернігівського тролейбусного управління» Дмитро Лавренюк.

 

Але, подумавши, Дмитро Лавренюк висловлює свою думку, і вже стає зрозуміло, хто в тендері «пролітає», а хто, навпаки, «заходить у гості».

– Преимущество белорусских троллейбусов визуально как минимум – они современные уже, дизайн современный, 4-е поколение, расход электроэнергии меньше. Эффективно будет работать на маршруте. Если выиграют, то будут белорусские,- начальник «Чернігівського тролейбусного управління» Дмитро Лавренюк.

 

Хоча офіційно про «бажаних» партнерів влада не коментує, але відомо, що міський голова Владислав Атрошенко і його заступник Олександр Кириченко вже побували «в гостях» у білорусів. Також відомо, що білоруси готові продавати свої «рогатики» чернігівцям за нижчою ціною, ніж пропонує «Чернігівський автозавод».

Ще рано говорити про фінал цієї історії, але хотілося б, щоб чернігівська влада підтримувала саме місцевих виробників.

А чернігівці скаржаться не лише на катастрофічний стан електротранспорту, а й на «погану» пам’ять чиновників.

-Этим троллейбусам давно пора на пенсию. Капает везде, становится страшно, потому что током бьет, ужасно и страшно. (01-13) Наше новое правительство все обещало, балотировались, деньги бросали, обещали, а теперь, когда выбрали, то, до свидания, черниговцы уже никому не нужны?

Чи їздитимуть чернігівці «по-новому» – в якісних і сучасних тролейбусах? Відповідь на це запитання дізнаємося з часом.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register