Туалетно-базарна діяльність: Атрошенко «підім’яв під себе» парковки (Відео)

Дрес-код міста – туалет прямісінько перед носом у чернігівців. Міська влада ніяк не реагує на повідомлення про безлад, що відбувається навпроти колишнього заводу «Жовтневий Молот». Комунальне підприємство «Паркування і ринок» влаштувало там незаконний базар і не реагує на приписи відповідних служб.

«Керівник викликався. Повідомлення про виклик отримано 20.12.19 року, але на цей час не з’явився. Жодної відповіді ми не отримали на цей час»,- Антон Ляшенко, головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель ГУ «Держгеокадастру» в Чернігівській області.

Прямісінько «перед носом» містян комунальна служба «вліпила» туалет і ще дві підсобки. Знову ж таки незаконно.

«На території за цією адресою жодних дозволів на тимчасові споруди і так далі не надавалося. Реакція може бути лише відповідних служб. Це «Муніципальна варта» або інспекція з контролю»,- Сергій Калюжний, начальник управління архітектури та містобудування ЧМР.

Лозунг «поза законом», очевидно, став девізом КП «Паркування і ринок». Адже навіть у самій міській раді стверджують: жодних дозволів на торгівлю на цій земельній ділянці не давали.

«Ми не давали ніколи дозволу на торгівлю з наметів чи МАФів на території Ремзаводу. Наскільки мені відомо, земельна ділянка під це також не відводилася. Вона там у «Паркування і ринок» для зупинки, паркування транспортних засобів»,- Олександр Ломако, заступник чернігівського міського голови.

«Ми передали за тим цільовим призначенням, яке є. Якщо вона використовує не за цільовим призначенням, звертайтеся до інспекції, нехай проводять перевірки, виносять приписи»,- Василь Дмитренко, начальник управління земельних ресурсів ЧМР.

Крім торгівлі за принципом «де захочу», «Паркування і ринок» пов’язують із наведенням безладу.

«Як з’явився базар, котрий влаштувало «Паркування і ринок», так і з’явився оцей смітник, який ви бачите позаду мене»,- Олександр Бондарєв, громадський діяч.

«Коли літо, то розлітається повсюди. Запахи погані. Постійні»,- Орендар на території, що захаращена сміттям.

«Муніципальна варта», що і мала б контролювати законність торгівлі, зазначає, що не може нічого вдіяти. Буцімто дозвіл на незаконну торгівлю дали «Паркування і ринок» самі собі, і для «вартових» вона стала законною.

«Там питання до «Паркування і ринок», це їхні ділянка. Наскільки ми знаємо, там договори з «Паркування і ринок». Ми перевіряємо документи, згідно… Договір є …«Паркування» видало договір. А на яких підставах вони видавали, це до «Паркування»»,- Юрій Воробей, начальник відділу з контролю за благоустроєм міста КП «Муніципальна варта».

Щодо архітектурних «туалетних» окрас на «червоній лінії», то обіцяють розібратися, бо раніше не бачили.

«Заїдемо уточнимо. Подивимося»,- Юрій Воробей, начальник відділу з контролю за благоустроєм міста КП «Муніципальна варта».

Тепер же найголовніше. Практично всі говорять про незаконність, а зробити нічого не можуть. А що ж мер? Виявляється, більше року тому він разом із «Муніципальною вартою» вже робив зауваження начальнику «Паркування і ринок» Миколі Гоголю.

«З’їжджаються автолавки, їм видають квитки. Але для цього немає відведених місць, немає погоджень ні з ким»,- Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта».

«Миколо, ти, здається, переплутав свої завдання. В тебе завдання наводити порядок, а ти наводиш безлад»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Більше того, мер постійно показує себе як вольова і рішуча людина, яка й брала Миколу Гоголя на роботу.

«У тебе, слухай, у тебе розуму вистачає. Кеш ти збираєш. Торгівлею ти де попало займаєшся. У тебе на це розуму вистачає. Що ти моргаєш очима своїми? Коли ти сидів у мене в кабінеті і просився на цю посаду, я тебе сприймав як нормальну людину. Закрий рота і помовчи. Розповідати тут нічого»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Як бачимо, міський голова добре проінформований, чим займається підзвітне йому комунальне підприємство, і за останній час поглядів на ситуацію не змінив, проте винних чомусь шукає не в себе.

«Місцеве самоврядування сам на сам без абсолютно жодної допомоги прокуратури, служби безпеки України. Органів внутрішніх справ залишається сам на сам із порушниками чинного законодавства, які без жодних дозвільних документів будують цілі ринки, і силовики присутні, і роками це відбувається, і ринки ці працюють»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Але хоч скільки мер кричить, віз, як кажуть, і нині там. У чому ж причина? Можливо, в банальному? У фінансах? Зараз, за «царювання» «Паркування і ринок», торговці розказують про чималі внески.

«На сьогодні ви бачите, що біля АТБ «Паркування і ринок» влаштувало базар, де з людей здирають кошти»,- Олександр Бондарєв, громадський діяч.

Чернігівці через мережу Фейсбук пишуть про шалені кошти, які можуть «крутитися» навколо місця для паркування, яке стало базаром. ЧЕline вже звернувся до комунального підприємства, щоб ті розказали про доходи від «ремзаводівської» діяльності. Але якщо суми дійсно такі, це пояснює, чому незаконному ринку та його «засновнику» Миколі Гоголю «море по коліна».

«Можна вас спитати? Про парковку …»,- Микола Гоголь, начальник КП «Паркування і ринок».

Єдина служба, яка хоч щось робить, аби припинити цю вакханалію – «Держгеокадастр». Планують повторну перевірку, після якої передаватимуть матеріали до міськради та прокуратури. Кажуть, що взяти та припинити це все одразу не можуть.

«Питаннями несанкціонованої торгівлі в нас займається КП «Муніципальна варта». Яким чином це буде усуватися – чи виконають наш припис, чи «Муніципальна варта» буде реагувати, чи в судовому порядку вже»,- Антон Ляшенко, головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель ГУ «Держгеокадастру» в Чернігівській області.

Порушників, очевидно, не лякають мізерні штрафи, які очікуються наприкінці всіх розслідувань, адже доходи можуть бути в рази більшими. Але наразі, оцінюючи публічні промови, виходить, що міський голова Чернігова та й вся муніципальна рать безсилі проти потужного комунального «монстра» «Паркування і ринок».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Позиція

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register