У чернігівському садочку знову побили малюка (Відео)

Маленький Мишко грається на вулиці разом із батьками. До садочка він не ходить понад місяць. Категорично відмовився від відвідин дошкільного закладу після того, як вихователька підняла на нього руку. Таке в цьому садочку протягом місяця трапилося вдруге, пояснює мама. Останній випадок стався у неї на очах.

«Вона виходить і вже в дверях отак тримає Мішу в припіднятому положенні і цією рукою ляскає його по дупці. Вона вже мене побачила і йде до мене. Я їй кажу: «Ви що зараз зробили?» – згадує мати Катерина Бездітна.

У садочку озвучують власну версію події. Самої виховательки на роботі не було. Завідувач дошкільного закладу пояснює: метод батога не застосовували.

«Дитина пішла в іншу кімнату, а вихователь в цей час була в ігровій. Вона пішла, щоб забрати хлопчика. Він спершу заліз у ліжко. Потім лежав на підлозі. І вона його піднімала, а дитина не хотіла підніматися. А вона піднімала долоньками, руками. Ногами ж не можна піднімати», – розповідає завідувач ДНЗ № 36 Тетяна Ярмоленко.

Тетяна Ярмоленко переконує: вихователь щойно з інституту. З дітьми працює лише два місяці. Керівниця зробила їй усне попередження. Такому покаранню батьки малюка обурилися. Тим часом керівниця стала на бік виховательки і розпочала збирати компромат проти батьків хлопчика.

«Якщо буде суд, то в нас є отакий доказ неадекватності мами».

Заручилася підписами членів батьківського комітету садочка, які стверджують, що їхніх дітей тут ще не били. А Михайликовим рідним порадила звернутися до психіатрів.

«Вона почала мені розказувати, що в нас серйозні проблеми, що ніхто з ним не дає собі ради. Досі справлялися, а як почалася ця історія з ляпанцем, то перестали справлятися. Вона зателефонувала своєму знайомому логопеду, що нам потрібна корекція, я вийшла з таким відчуттям, що дитину треба рятувати, так вона на мене насіла», – зауважує мати Катерина Бездітна.

Та обстеження довели, що дитина має затримку мовлення і жодного іншого діагнозу. Некомпетентними дії працівників садочка називають психологи та радять обирати інші методи впливу на поведінку дитини. До того ж навіть їх вихователі повинні погодити з батьками.

«Фізичні методи виховання не допустимі. Таким чином ми показуємо перевагу над дитиною, яка повинна рости в умовах рівності, лише тоді вона зможе зростати як відповідальна дитина, яка знатиме, що можна і як не можна поводитися», – зазначає дитячий психолог Олена Гірченко.

Після нашого візиту до садочка на телефон редакції почали телефонувати батьки, які ставали на захист завідувача. Однак вони особисто не знайомі з вихователем і їхні діти не ходять до тієї групи. Обіцяли надати нам коментарі, однак під кінець робочого дня жоден так і не повідомив своєї позиції. Нагадаємо, що в Чернігові це вже другий випадок, коли працівники садочка піднімають на дитину руку.

Журналіст Наталія Тягнирядно

Оператори Сергій Бутько, Михайло Пронін

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register