У Талалаївці АТОвці відкрили центр реабілітації: з масажистом, перукарем і психологом (Відео)

Він повернувся із зони АТО і вирішив у себе на Батьківщині створити місце, де б зустрічалися усі, кого зачепила російсько-українська війна – 28-річний Богуслав Борсук, боєць 169-ї ротно-тактичної групи навчального центру Десна,  очоливши у Талалаївці спілку учасників АТО, взявся за відбудову центру для реабілітації своїх побратимів та їх родин.

«Воно потрібно, потрібно нашим хлопцям, які повернулися, які зараз вдома і яким важко знайти себе у цьому мирному житті. Тому ми будемо працювати, підтримувати один одного, бо коли ми сила, ми об’єднані», – голова ГО «Талалаївська спілка учасників АТО» Богуслав Борсук.

Талалаївські АТОвці випросили у селищної ради приміщення для майбутнього центру і нині працюють над його відбудовою, бо воно було у майже зруйнованому стані.  Усе роблять за кошти, які збирають від небайдужих містян, підприємців і волонтерів. З політиками не працюють. Фінансів бракує, а тому самі ж шпаклюють, фарбують, підбивають стелю, міняють вікна і сантехніку.

«Результати є і матимемо отакий центр, який дійсно, мабуть єдиний в області, а може і в Україні. Це буде взірець й іншим районам. Дай Бог, щоб це було», – волонтер Олександр Смалько.

Сьогодні у центрі реабілітації вже проходять зустрічі АТОвців – кімната для засідань відремонтована.  Ближче до зими у центрі запрацює кравчиня, буде психолог, а от за кілька тижнів –   сюди прийде масажист і перукар.

«У нас буде перукар, поки що один, далі буде кімната, де буде розміщуватися масажист, який надаватиме послуги. Всі ці послуги бійцям та їх родинам будуть безкоштовні», – голова ГО «Талалаївська спілка учасників АТО» Богуслав Борсук.

Як каже Богуслав Борсук, їх спілка має чимало грандіозних планів – у наступному році талалаївські АТОвці  візьмуться за реконструкцію приміщення для тренажерної зали. Також тут показуватимуть фільми для дітей, і в цьому центрі можна буде просто прийти і подрімати у кімнаті відпочинку.

«Коли буде цей центр працювати, то кожний АТОвець з нашого району, і, навіть, з іншого, завітає до нас у Талалаївку і знатиме, що тут є центр підтримки та реабілітації учасників АТО і знайде тут, таких самих, як і він і його тут зрозуміють», – голова ГО «Талалаївська спілка учасників АТО» Богуслав Борсук.

Нині у центрі реабілітації розмістилося і громадське формування – вуличний патруль, який допомагатиме місцевій поліції ловити у Таталаївці хуліганів і крадіїв. Вже 30 жителів селища виявили бажання безкоштовно допомагати поліції.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register