«Загадкова «оборонка»: не всі чернігівські підприємства пройшли «кастинг» «Укроборонпрому» (Відео)

Чернігівська область – одна з основних партнерів державного концерну «Укроборонпром». Потенціал сіверської «оборонки» великий, але працювати ще є над чим. Про це йшлося під час наради з керівниками підприємств, які входять до «Укроборнпрому». Концерн зацікавлений у розширенні співпраці з підприємствами Чернігівщини, однак треба піднімати частку потенціалу мінімум до 90 %, – переконаний директор департаменту виробництва «Укроборонпрому» Володимир Фіненко.

– Заключені угоди і меморандуми з нашими підприємствами і підприємствами області. Але 60 % – це ще великий пласт, який треба нам зрушити і провести хоча б до 90 %. Ваші підприємства тоді побачать, що співпраця з «Укроборнпромом» дає значні перспективи у виробничому потенціалі,- зауважив Фіненко.

Зараз з «Укроборнпромом» активно співпрацюють кілька підприємств області, зокрема, «Чернігівський завод радіоприладів», «171-ий ремонтний завод», «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння». Представники оборонного концерну також зацікавлені у налагоджені співпраці із чернігівським колективним підприємством «Пожтехніка».

Втім, у співпраці з «Укроборнпромом» не все так гладко, як про це розповідають, переконує директор приватного акціонерного товариства «Чернігівський механічний завод» Володимир Кожедуб.

– Приємно чути, що якісь підприємства працюють з оборонкою. Але ми й досі не отримали замовлень. Начебто всюди були, з багатьма розмовляли, але залишилися на нулі. Ми чомусь наївно розраховували. У нас було 7 різних делегацій – і в погонах, і без погонів. Але ми й досі ні з чим,- каже Володимир Кожедуб.

Нагадаємо, під час виборчих перегонів до Верховної Ради по 205-му округу Чернігівщини тоді ще кандидат Сергій Березенко обіцяв тотальну підтримку місцевим підприємствам оборонного комплексу.  Та,  як показує практика, обіцяне отримали наразі не усі.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register