Заручники газового монополіста (Відео)

– Мівіною труїмося. І це дитину треба годувати.

У холодильнику Олени Литвиненко лише сухі продукти. Тарілку супу для малолітньої онуки позичили сусіди з будинку поруч. Від початку тижня понад дві сотні мешканців цього будинку живуть без газу.

– Готувати гарячу їжу просто немає на чому, хіба що в чайнику. Приїхали, хотіли встановити лічильник, їм не дозволили, вони натомість відключили газ, просто на зло, – Наталія Фурса, мати маленької дитини.

Загальнобудинковий лічильник обліку мешканці не хочуть. Зібрали підписи та написали заяви до «Чернігівгазу» на встановлення індивідуальних лічильників.

– Один лічильник, який ставлять на будинок, у кілька разів дешевший, ніж ставити 56 індивідуальних, і це проблема не лише в нашому місті, а й по всій Україні, – Ігор Дуднік, мешканець будинку.

Пенсіонери встановили варту, щоб працівники «Чернігівгазу» не встановили загальнобудинкового лічильника. Кажуть, немолодим людям навіть погрожували.

– Я думав, що в нас такого не буває, привезли людей спортивної статури, не зрозуміло, хто і що. Вони тупо провокували на конфлікт, ми на конфлікт не пішли, звісно, – Веніамін Мишков, мешканець будинку.

Тоді спеціалісти ПАТ «Чернігівгаз» знайшли порив газової труби. Щоправда, де він, не з’ясували, та від газу будинок відключили.

– Його обстежити треба, але треба підписати акт, щоб визнати факт витоку газу.

Повернути газопостачання в «Чернігівгаз» беруться лише за умови комплексного виконання програми, а це і встановлення лічильника обліку на будинок.

– Якщо не буде спротиву, то лічильник – тільки одна сторона медалі, а головне – треба вирішити питання з падінням тиску. Це наші працівники можуть зробити, аби не було блокування роботи, – Олександр Качкарда, головний інженер ПАТ «Чернігівгаз».

Коли підключать газопостачання, в «Чернігівгаз» не кажуть. Однак мешканці будинку переконують,  що готові на радикальні методи. З понеділка обіцяють перекрити головну вулицю міста.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register