Від снайпера до благодійника: не тернистий шлях кандидата Микитася, – Казанський

Торік президент “Укрбуду” Максим Микитась наймав тітушок, щоб “розправлятися” з противниками своїх будівництв у Києві, а сьогодні будує дитячі майданчики та вручає подарунки дітям 206-го округу.

Він став «добрим дядечком», бо йому конче потрібно потрапити до Верховної Ради.

Таку думку оприлюднив на своїй сторінці в Facebook журналіст Денис Казанський.

“Минулого року Микитась наймав тітушок, щоб розправлятися з супротивниками своїх будівництв у Києві. Найняті ним бики били киян і стріляли в них із травматичної зброї. Але в Чернігівській області Микитась бере участь у виборах, тому удає доброго дядечка, який будує дитячі майданчики та вручає подарунки дітям. Жителів Чернігівщини поки що бити не можна, їхні голоси потрібні, тому для них – повітряні кульки і музика “, – написав він.

За словами журналіста, чернігівцям “начхати”, як заробив гроші Микитась та якою буде розплата за “халяву” під час виборчої кампанії.

“У Микитася в окрузі поки що найвищі рейтинги, бо в інших кандидатів немає стільки грошей і вони не можуть собі дозволити витратити кілька мільйонів гривень на свою кампанію. Звісно, підкуп виборців заборонений. Але Микитась – провладний кандидат, тому йому можна. Нічого йому не буде за це, ось побачите”, – вважає Казанський.

За його словами, ці подарунки і майданчики не падають з неба, а купуються на гроші громадян, чого люди не розуміють.

“Вони не бачать жодного зв’язку між низьким рівнем життя, корумпованим, бездарним парламентом і отакими “атракціонами щедрості”, на яких вони продають свої голоси. А потім ці ж громадяни, які замість того, щоб плюнути в обличчя шахраєві, беруть у нього “подарунки”, стогнатимуть і скаржитимуться, що їх обдурили. На вальцмана-президента, на злодіїв-міністрів, на козлів-депутатів. На всіх”, – упевнений Казанський.

На його думку, Україна не заслуговує на кращу долю, “допоки проходитимуть такі фокуси”.

Максим Микитась є президентом державної будівельної компанії “Укрбуд”. У квітні 2015 року на будмайданчику по вулиці Миколаївська Слобідка, 1, у Києві стався конфлікт, під час якого по місцевих жителях, які протестували проти забудови житлового комплексу, відкрили вогонь із травматичної зброї.

Довибори до Ради в 206-му окрузі пройдуть 17 липня. Вони відбудуться в зв’язку з обранням на посаду мера Чернігова Владислава Атрошенка, який у жовтні 2014 року на парламентських виборах здобув депутатський мандат саме в цьому окрузі.

206-й округ охоплює Чернігів, а також прилеглі села. Крім самовисуванця Микитася, ЦВК зареєструвала в цьому окрузі ще 74 кандидати. Зокрема, найбільш розпіарені Єгор Фірсов, Юрій Власенко, Ярослав Гіріч, Сергій Гарус та Олександр Кириндась.

Джерело: Гордон

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register