Святкові моменти з Красної площі (Відео)

На Красній площі відбувається свято до 25-ї річниці Незалежності України, тож поспілкуймося з чернігівцями та дізнаймося про їхній настрій і враження.

Українці привітали Україну з Днем Незалежності та поділилися враженнями про столичний парад.

Україна рідна моя, зі святом вас, з 25-річчям, щоб усе було в нас гаразд, щоб люди були багаті і здорові, і щоб у житті було більше радості, щастя.

І всіх тих, хто живе в Україні, з Днем Незалежності, тому що Незалежність дала важливість кожному собі, знайти шлях розвиватися в Україні та за її межами.

Зі святом вас, слава Україні.

Чи дивилися ви столичний парад? Ні, але збираємось в Інтернеті подивиться.

Вітаю Україну з Днем Незалежності України, бажаю їй любові, злагоди та процвітання. Дуже хочеться сподіватися, що нарешті це процвітання прийде не тільки для олігархів. а для кожного з нас особливо для дітей.

Дорога Україно, вітаю тебе з Днем Незалежності, бажаю тобі довгих років процвітання, мирного неба над головою, без війн, смертей. Усім благ!

Дивились столичний парад, дуже сподобалось, ми дуже виросли, бойова техніка з’явилась нова.

Україно, з Днем Незалежності, миру, добра, процвітання всім українським людям.

Я не хотіла сказати, що це парад, хотіла би, як сказала Алла Мазур, «Це марш гідності, доблесті, хоробрості нашого війська, воно відроджується».

Україна починається з мене, з моєї оселі, тому я всіх українців вітаю з цим святом. Пишайтеся, це наша гідність, це наша надія, це наше майбутнє наших дітей. Слава Україні.

З Днем Незалежності, Україно! Миру, злагоди та щастя в нашому спільному домі.

Зі святом Україну привітала чернігівська співачка Олена Іванова та поділилася своїми враженнями про концерт:

«Клас! Мені дуже сподобалось, я отримала безліч задоволення, такий енергетичний обмін. Люба моя Україно, моя держава, я люблю і вітаю тебе зі святом, із Днем Незалежності! Ура!».

Порцію емоцій чернігівцям подарував київський рок гурт «Тінь-Сонця». На площі панувала тепла патріотична атмосфера. Свято двадцять п’ятої річниці Незалежної України вдалося на славу.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register