На Чернігівщині вдруге відбудеться БАТУРИНФЕСТ «Шабля»

2681884_800x600_unnamed-1-1-e1528644805542

15-16 червня у Батурині відбудеться другий БАТУРИНФЕСТ «Шабля» «Шабля», приурочений до 350-ї річниці з дня започаткування гетьманської столиці у Батурині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батуринфест «Шабля»: в Батуринській громаді відгудів фестиваль європейського рівня

15 червня, субота

Відкриття БАТУРИНФЕСТу «Шабля», виступи народних аматорських колективів, показові виступи єдиноборств «сучасних козаків», програма Київської професійної школа циркового мистецтва, нічна дискотека (DJ з міст Київ та Кременчук, а також Іспанії) тощо.

16 червня, неділя

Молодіжний арт-пікнік (виставка фото картин, фотозона, малювання, бодіарт, ляльки-мотанки, музика і танці, слеклайн і туризм, лего-конструктор, ліплення тощо), виступи ансамблю «Сіверські Клейноди», військового оркестру з міста Конотоп, показові спортивні змаги з греко-римської боротьби, хед-лайнер концерту на рок-сцені KozakSystem, нічна дискотека.

Також працюватимуть:

екскурсії унікальними локаціями «Гетьманською Столицею»; атракціони для дітейу парку «Кочубеївський»; майстер-класи для дітей та дорослих; ярмарок сувенірів; виставки майстрів українського, традиційного, декоративно-прикладного мистецтва; військової техніки; фуд-зони українських страв.

Детальна інформація на офіційній сторінці фестивалю.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register