ВійнаКримінал

Судитимуть жителя Чернігівщини, який «купив собі трьох дітей» і намагався виїхати з країни

Житель Чернігівської області намагався покинути країну через транзитну ділянку автодороги Одеса – Рені в Одеському районі з підробленими свідоцтвами про народження неіснуючих дітей. 

Про це повідомляє Одеське районне управління поліції № 2.

Викрили правопорушника, коли він проходив прикордонний паспортний контроль. Працівники Державної прикордонної служби виявили ознаки підробки у наданих громадянином документах, про що повідомили в поліцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корупційна схема ВЛК Чернігівщини та критика мобілізації: коментар в.о. Олександра Ломако

В ході слідства поліцейські встановили, що військовозобов’язаний  чоловік, не маючи жодних законних підстав виїхати з України, за місцем проживання в Чернігівській області, використовуючи комп’ютерну та оргтехніку, виготовив три свідоцтва про народження малолітніх дітей. Поліцейські вилучили сумнівні документи та скерували їх на експертизу, яка підтвердила, що свідоцтва не відповідають аналогічним документам, що видавались та видаються уповноваженими установами на території України.

«За наявності достатніх доказів під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури ми висунули правопорушнику обвинувачення в підробленні посвідчення та іншого офіційного документа, які видаються установою, що має право видавати такі документи, і які надають права та звільняють від обов’язків, з метою використання, а також у використанні завідомо підробленого документа. Такі дії кваліфікуються за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт вже ми скерували до суду. Чоловіку загрожує покарання штрафом до 17 тисяч гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років», — прокоментувала т.в.о. начальника сектору дізнання Одеського районного управління поліції № 2 Вікторія Миронова. 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button