Чернігівська квартплата – одна з найвищих в Україні

24_main_1

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства регулярно аналізує тарифи на різні комунальні послуги в найбільших містах України. Свіжі дані щодо тарифів з утримання будинків і прибудинкових територій портал опублікував в середині травня – це інформація станом на 1 квітня 2018.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські «реформатори» знову підвищили тарифи

Згідно з цими показниками, чернігівський середньозважений затверджений тариф становить 3,2 грн/кв м без урахування ПДВ і є другим за дорожнечею в Україні, водночас рівень зарплат у чернігівців – найнижчий. Так, тарифи для будинків поверховістю на 7-9 поверхів із ліфтом у нас становлять 4,29 грн/кв м, для 5-поверхових упорядкованих будинків без ліфта – 3,77 грн/кв м, для частково впорядкованих будинків – 1,38 грн/кв м, для невпорядкованих будинків – 1,55 грн/кв м.

Найвищі ж тарифи з утримання будинків і прибудинкових територій у країні – в столиці. У Києві середньозважений тариф становить 4,88 грн/кв м, він був затверджений майже рік тому – 14 червня 2017-го. Чернігівська ж квартплата була оновлена, згідно з аналітикою 1 січня 2018-го.

А от найнижчий тариф ось уже який рік – у Полтаві. Згідно з даними Мінрегіону, там з 1 березня 2008-го не переглядали квартплату. Вона становить 0,64 грн/кв м.

Найбільш свіжий тариф – поки що в Луцьку. Його там оновили 15 лютого 2018-го. Однак він усе одно суттєво нижчий за чернігівський. У Луцьку середньозважений тариф становить 2,84 грн/кв м.

Джерело: «МКТ новини»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register