Чернігівська квартплата – одна з найвищих в Україні

24_main_1

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства регулярно аналізує тарифи на різні комунальні послуги в найбільших містах України. Свіжі дані щодо тарифів з утримання будинків і прибудинкових територій портал опублікував в середині травня – це інформація станом на 1 квітня 2018.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські «реформатори» знову підвищили тарифи

Згідно з цими показниками, чернігівський середньозважений затверджений тариф становить 3,2 грн/кв м без урахування ПДВ і є другим за дорожнечею в Україні, водночас рівень зарплат у чернігівців – найнижчий. Так, тарифи для будинків поверховістю на 7-9 поверхів із ліфтом у нас становлять 4,29 грн/кв м, для 5-поверхових упорядкованих будинків без ліфта – 3,77 грн/кв м, для частково впорядкованих будинків – 1,38 грн/кв м, для невпорядкованих будинків – 1,55 грн/кв м.

Найвищі ж тарифи з утримання будинків і прибудинкових територій у країні – в столиці. У Києві середньозважений тариф становить 4,88 грн/кв м, він був затверджений майже рік тому – 14 червня 2017-го. Чернігівська ж квартплата була оновлена, згідно з аналітикою 1 січня 2018-го.

А от найнижчий тариф ось уже який рік – у Полтаві. Згідно з даними Мінрегіону, там з 1 березня 2008-го не переглядали квартплату. Вона становить 0,64 грн/кв м.

Найбільш свіжий тариф – поки що в Луцьку. Його там оновили 15 лютого 2018-го. Однак він усе одно суттєво нижчий за чернігівський. У Луцьку середньозважений тариф становить 2,84 грн/кв м.

Джерело: «МКТ новини»Коментарів: 3

 • Я Відповісти

  30.05.2018 at 14:07

  Наш Мер планирует жить вечно. Ну очень нужны деньги

 • Europeets Відповісти

  30.05.2018 at 16:17

  Скоро Чернигов будет “селом с фонтанами и дорожками”. Молодёж практически выехала.. А возвращаться на ” черниговскую крутую зарплату 3700 грн чистыми” врядли кто захочет.

 • феникс Відповісти

  31.05.2018 at 22:08

  Европиитс я с Вами согласен, но сейчас происходят положительные тенденции в разрезе зарплат, большой отток рабочих рук привел к тому что у нашего алигархата резко уменшилось количество рабов, я думаю что они в том числе и порошенко триджы прокляли безвиз, так вот рабов меньше те что остались в большинстве своем низкоквалифицированые специалисты, но и они тоже уже за копейки работать не хотят так что все будет ок, нет у них выхода как повышать зарплаты что бы последние не уехали

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password