Атрошенко накинув оком на нерухомість біля Порошенка

20561850_661120570762483_1747563363_n

Ні для кого не секрет, що чернігівський міський голова Владислав Атрошенко – людина не з бідних. Мер має мільйонні статки, дорожезні автомобілі, годинники та володіє різною елітною нерухомістю. Невдовзі Владислав Атрошенко може поповнити свій «арсенал» ласим шматком землі неподалік маєтку Президента.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє чернігівський громадський активіст Олександр Гашпар.

«Якщо зазирнути в електронну декларацію чернігівського міського голови за 2016 рік, то в розділі його доходів можна побачити, що минулого року Владиславу Атрошенку була повернута позичка в розмірі 2,618 мільйона гривень від такої собі фізичної особи – Пижика Івана Михайловича. Але, виявляється, що була повернута лише п’ята частина від загальної суми позички, яку Владислав Атрошенко в листопаді 2010 року позичив начальнику відділу міжнародного співробітництва та зв’язків з органами державної влади та управління Вищої ради юстиції, заслуженому юристу України, члену Спілки юристів України та Всесвітньої асоціації юристів – Пижику Івану Михайловичу», пише громадський активіст.

20504223_661120567429150_1603020538_n

А потім Олександр Гашпар пояснює, яким чином міський голова Чернігова може стати власником елітної нерухомості біля Дніпра.

«01.11.2010 року між Владиславом Атрошенком (який на той час був головою наглядової ради «Хліб Києва») – з однієї сторони та держслужбовцем Іваном Пижиком – з іншої було укладено договір позики на суму 625 000 доларів США, які, згідно з розпискою, останній зобов’язувався повернути до 01.05.2013 року. Грошові кошти, які отримав держслужбовець і, звісно, не міг повернути зі своєї зарплатні, були використані його дружиною – Пижик Оксаною, яка є власницею 100% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «Макс-Парк» (ідентифікаційний код юридичної особи 32850282).

Вказане товариство за позичені Атрошенком кошти придбало за Договором № 1307 купівлі-продажу від 14.12.2010 року станцію технічного обслуговування за адресою: м. Київ, вул. Кіровоградська, 19, яка через півроку була закладена в іпотеку «Банку Кіпру», в якому Пижик Оксана отримала кредит у розмірі 5 млн гривень. Станом на грудень 2015 року, коли Атрошенко вирішив забирати позичені кошти через суд і подав відповідний позов до Дніпровського районного суду м. Києва, Іван Пижик повернув Атрошенку лише 1,5 тисячі доларів боргу. В 2016 році він повернув уже 123,5 тисячі, і тепер сума боргу становить кругленьку суму в півмільйона доларів. Але, якщо припустити, що Іван Пижик не має таких грошей, то в такому випадку Владислав Атрошенко зможе отримати задоволення своїх вимог за рахунок арештованих судом земельних ділянок у смт Козін на березі Дніпра (неподалік маєтку Порошенка) або навіть стати їхнім новим власником (http://reyestr.court.gov.ua/Review/54917854).

У цій справі, розгляд якої призначено на 19 вересня цього року, цікаве не тільки те, навіщо і з якою метою Атрошенко позичав такі кошти (ця сума в п’ять разів більша, аніж Атрошенко офіційно заробив у 2011 році (http://bit.ly/2hfjGBT), держслужбовцю з невеликою зарплатнею, але з великим впливом на суди всіх інстанцій, а й те, що в справі про стягнення боргу з Івана Пижика, окрім його дружини, ще одним відповідачем є особа, прізвище, ім’я та по батькові якої повністю збігається з ПІБ скандального прокурора з банди «Лисих птахів», що, за інформацією Дмитра Гнапа, допомагала свого часу Грановському та Адамовському віджимати столичний ТЦ «Скай-мол». Влітку 2015 року цю «прокурорську банду» зловили на скандальному листуванні в тому ж Дніпровському суді м. Києва, після оприлюднення якого всіх трьох звільнили з органів прокуратури. А от чи є, фігуруючий поруч із Пижиком Соловей Денис Юрійович тим самим прокурором і чому він був залучений як відповідач до цієї справи, дізнатися зможемо вже скоро», зазначає Олександр Гашпар.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register