Депутатська рокіровка: в обласній команді «Нашого Краю» зміни

14513587_530899303784611_905804738_o

На сьогоднішньому засіданні сесії обласної ради голова фракції політичної партії «Наш Край» у Чернігівській облраді Ольга Чередник зачитала заяву фракції. В заяві йшлося, що депутат облради від партії «Наш Край» Андрій Прокопенко вирішив відмовитися від мандата і написав заяву про складення з себе депутатських повноважень добровільно. Це було суто його особисте рішення, яке він аргументував тим, що бажає більше уваги приділити бізнесу і науці.

Ольга Чередник подякувала Андрію Прокопенку за продуктивну роботу в команді та побажала успіхів у його подальших планах. Замість нього до фракції «Нашого Краю» в обласній раді приєднається Людмила Андрієвська.

Як відомо, Людмила Андрієвська була депутатом обласної ради 6-го скликання.

«Це людина – професіонал і патріот Чернігівщини. Вона буде щиросердно працювати на благо людей. Ми і надалі будемо відстоювати інтереси простих громадян і працювати для розвитку нашого регіону», – зазначила Ольга Чередник.

Цікава ситуація склалася під час голосування за припинення депутатських повноважень Андрія Прокопенка. Фракція «Наш Край» проголосувала «за», але чимало депутатів утрималися (проти було тільки 2 голоси). Відтак, не набралося необхідної кількості голосів.

«Юридично депутатом залишається Андрій Прокопенко, але ми заявили вже про кандидатуру, яка буде замість нього. Будемо чекати наступної сесії, адже щоб Людмила Андрієвська пристала до роботи – потрібне рішення сесії. Цікава ситуація вийшла. Фракція «Наш Край» проголосувала і відпускає Прокопенка, але інші утримуються. Після сесії я в коридорі зустрілася з депутатами від «Аграрної партії» і запитала, чому вони не проголосували. Григорій Супрун заявив, що з ними ніхто не домовлявся. Про що взагалі йдеться? Які можуть бути домовленості? Людина вирішила займатися бізнесом і наукою – це її право. Позиція депутатів, які не підтримали рішення позбавити депутатського мандата, мені незрозуміла», – зазначила Ольга Чередник.

До речі, дивним й абсурдним водночас є коментар голови обласної ради Ігоря Вдовенка з приводу Андрія Прокопенка. Коментуючи цю ситуацію журналістам, він заявив, що Прокопенка не хоче відпускати фракція «Наш Край». Цікаво, про що думав і де перебував у думках голова облради в момент, коли голосували за це рішення? Адже депутати фракції «Наш Край» проголосували «за».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register