Микитась готовий полюбити тещу, аби вона його пропіарила

1361360571_semja2[1]

Тижневик “Гарт” розмістив одразу 2 матеріали, спрямовані на формування позитивного іміджу кандидата у нродні депутати по 206 округу Максима Микитася, повідомляє ГМ “Опора”

Під публікацією про реєстрацію Максима Микитася кандидатом у народні депутати розміщено інтерв’ю його тещі – Валентини Красножен, яка є родом з Ріпкинського району.

У ній вона розкриває позитивні якості зятя та деякі моменти їх сімейного життя.

Ідентичне інтерв’ю з тещею вийшло і в агітаційному бюлетені Максима Микитася “Розбудова Чернігіщини – Порятунок Полісся! Максим Микитась”. Автором обох публікацій виступив Євген Романченко.

Опорівці зауважили, що матеріали в тижневику “Гарт” не мають позначок, які свідчать про їх рекламний чи агітаційний характер. Крім того, вони не позначені жодною з рубрик, які свідчать про те, що редакція не поділяє позиції авторів публікації.

2_Mikitas (1)

Як відомо, що спостерігачі ОПОРИ провели аналіз друкованих ЗМІ Чернігівщини.

Було опрацьовано 10 друкованих видань міста Чернігів та Чернігівської області, що вийшли друком 16-18 червня 2016 року, а саме: “Деснянка”, “Чернігівщина”, “Світ-інфо”, “Весть”, “Гарт”, “Вісник Ч”, “7 Дней”, “Дитинець”, “Деснянська правда”, “Наш край”.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register