“Наш край” в облраді: “самоврядний” саботаж чиновників суперечить європейським стандартам і унітарності держави

11221948_748384745287054_3404049269648113538_n

Фракція «Наш край» у Чернігівській облраді написала заяву щодо утисків місцевого самоврядування та процесів об’єднання громад

Депутати фракції засуджують «самоврядний» саботаж обласних та районних чиновників, які діють разом з представниками аграрних олігархів з депутатськими мандатами різних рівнів.

«Вважаємо неприпустимими адміністративний тиск обласної влади щодо дискредитації місцевого самоврядування на Чернігівщині та процесів становлення об’єднаних громад. Це суперечать курсу України щодо посилення місцевого самоврядування у країні», – зазначила Ольга Чередник, голова фракції.

У «Нашому краї» переконані, що децентралізація та самодостатні громади –  це крок до європейського самоврядування. Європейські цінності – це гідна робота, якісна освіта, соціальний захист людей, робочі місця та інвестиції. А не феодальна залежність від чиновників та бізнесменів від агросектору. Саме представники об’єднаних громад, а не призначені згори чиновники мають визначати бюджетні витрати щодо розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

«Реальне самоврядування – крок до самодостатніх, об’єднаних громад. Тільки так люди перестануть бути васалами регіональних феодалів, аграрних баронів та чиновників держадміністрацій. Насаджені чиновники держадміністрацій усіх рівнів – гальмо на шляху становлення справді народного самоврядування Чернігівщини. Вони тримаються за крісла, прагнучи зберегти за собою доступ до бюджетів громад.», – пишеться у заяві.

Об’єднання громад не лише наближує владу до людей, перш за все це фінансова незалежність і сталий розвиток громад. Люди мають право самостійно, без втручання чиновників, планувати соціально-економічний розвиток свого краю. Лідери фракції «Наш край» впевнено заявляють, що завжди стоятимуть на захисті прав місцевих громад та самоврядування. Не лише на Чернігівщині, а й по всій країні.

Джерело: facebook

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register