«Наш край» вимагає від влади прозорості в переговорах із МВФ

Переговори з МВФ про умови надання кредитів мають відбуватися публічно та з урахуванням інтересів українців. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе.

За його словами, українська влада, прикриваючись «вимогами» МВФ, готова впроваджувати будь-які антисоціальні ініціативи.

«Немає сумніву, що умови МВФ здебільшого є неприйнятними для українців, проте українська влада почасти перевершує кредиторів за цинізмом, із яким збирається відбирати копійку в зубожілого населення. Задля уникнення спекуляцій і необґрунтованого погіршення соціальних стандартів усі переговори з фондом мають відбуватися публічно та прозоро», – зазначив Антон Кіссе.

Співголова партії зазначив, що нещодавня заява віце-прем’єра Розенка про відмову від підвищення пенсійного віку в переговорах із МВФ стала можливою лише під тиском громадськості.

«Але це не означає, що ця та інші антисоціальні ініціативи остаточно зняті з порядку денного переговорів. Урядовці постійно вдаються до заяв, що взаємно виключають одна одну: будемо підвищувати пенсійний вік, не будемо, знову будемо.

Це можливо лише в умовах непрозорості переговорів. Усі вимоги МВФ та пропозиції уряду мають бути озвучені. І тільки після схвалення українською громадою можуть бути погоджені. Іншого шляху немає», – наголосив народний депутат.

Загалом співголова «Нашого краю» закликав владу відмовитись від експериментів із пенсійним віком і тиском на підприємців, а зосередити свою увагу на викоріненні корупції та детінізації економіки.

«Боротьба з корупцією, виведення економіки з тіні, припинення зловживань на державних підприємствах і закупівлях – є дієвими механізмами боротьби проти системних фінансових проблем держави. Це дасть змогу уникнути невмотивованого тиску на людей, які і так «затягли паски» через економічну ситуацію в країні», – зробив висновок Антон Кіссе.

Нагадаємо, 18 січня 2017 року стало відомо, що для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом Україна повинна підвищити пенсійний вік і для чоловіків, і для жінок до 63 років.

Учора віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив про зняття питання про підвищення пенсійного віку з переговорів із Міжнародним валютним фондом із підготовки нової редакції Меморандуму про співробітництво за програмою EFF.

unnamed

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register