Якою повинна бути вартість газу для населення?

13988694_512686362272572_1685682951_n-e1470919683668

*Актуально

«Наш край» розпочинає всеукраїнську кампанію зі збору підписів проти намірів уряду підвищити ціну на газ. Про це заявила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник.

Вона наголосила, що треба зупинити владу у планах вкотре підвищити ціну на газ, інакше українцям не уникнути колапсу економіки та соціальної сфери.

«Майже 7 тисяч гривень ми платимо за одну тисячу кубометрів газу, і це за умови, що український газ для людей може коштувати приблизно 3 200 грн. Але за черговий кабальний кредит від МВФ уряд готовий ще більше підвищити ціну на газ. Це спровокує черговий виток інфляції, призведе до колапсу економіки та зробить українців ще біднішими. Тому «Наш край» розпочинає збір підписів проти підвищення ціни на газ», – зазначила Ольга Чередник.

Вона впевнена, що ціну на газ можна не просто утримати, а навіть зменшити.

«Розвіданого українського газу вистачить ще на 30 років, а потенційного на 300-400. Минулого року видобуток українського газу становив 20,5 млрд кубів, а потреби населення та ЖКГ становили 17 млрд кубів газу. Щоб зменшити ціну, достатньо український газ спрямувати на потреби людей та ЖКГ, а не олігархів», – повідомила Ольга Чередник.

Більше того, наголосила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській облраді, влада вдається до шантажу.

«Замість того, щоб прибрати бюрократію та чиновників-корупціонерів, влада почала лякати українців доларом по 40 грн, якщо не буде чергового кредиту від МВФ. Українців змушують вибирати з-поміж бути бідними і ще біднішими», – зазначила вона.

«Наш край» закликав українців зупинити шантаж влади та не дати уряду підвищити ціну на газ.

«Збір підписів відбуватиметься в усіх регіонах України, а також у Мережі інтернет. Кампанія стартує наступного тижня. Якщо хтось хоче підтримати нашу ініціативу, треба зателефонувати на «гарячу» лінію партії – 800 21 800 4», – підсумувала Ольга Чередник.

Як відомо, згідно з аналізом проекту фінансового плану НАК «Нафтогаз України», проведеного в Міністерстві фінансів України, на українців чекає поетапне підвищення ціна на газ. За оцінками експертів, у 2018 році прогнозується зростання вартості газу для населення на рівні 18%.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register