Альохін вручив чернігівським спецпризначенням нагороди від Авакова і Кабміну (Фото)

nagorodi_krashchim_2

Заслужені відзнаки бійцям роти поліції особливого призначення від МВС та Кабінету Міністрів України вручив начальник ГУНП в Чернігівській області Едуард Альохін.

Держава високо цінує внесок поліцейських Чернігівщини у справу боротьби зі злочинністю та захисту українських рубежів на Донбасі. Наші земляки завжди серед тих, кого ставлять за приклад іншим, будь то розкриття злочинів чи здобутки у спорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Троє озброєних дівчат поїхали до АТО: чергова ротація роти «Чернігів» (Фото)

Наказом МВС України по особовому складу на дошку пошани МВС занесено майора поліції Олександра Полегешка, заступника командира роти поліції особливого призначення ГУНП в Чернігівській області.

nagorodi_krashchim_3

Разом з побратимами офіцер неодноразово брав участь у спільних спецопераціях в зоні АТО спільно з СБУ та Нацгвардією. Ніколи не ховаючись за спини бійців, він завжди йшов першим у небезпечних рейдах і зачистках, чим заслужив повагу особового складу.

Спецпризначенцю було вручено нагрудний знак «Кращий працівник МВС України».

Іншим бійцем, який отримав відзнаку з рук головного поліцейського Чернігівщини, теж став спецпризначенець – старший сержант роти поліції особливого призначення ГУНП в області Олександр Ткаченко.

nagorodi_krashchim_4

У вересні 2017 року в секторі бігу на 400 метрів він виборов срібну медаль для української команди на Іграх нескорених, що є аналогом Паралімпійських ігор для військовослужбовців, які отримали поранення під час виконання службового обов’язку.

Рішенням Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у підвищення міжнародного авторитету України, високі досягнення у спорті, зразкове виконання службових обов’язків, виявлені професіоналізм, ініціативу та наполегливість, Олександра Ткаченка нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України та нагрудним знаком до неї.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password