Атрошенко і Мкртчян: в корупційному скандалі з’явилися нові подробиці

gr_14032016_Vodok_004

Нещодавно на нашому сайті була опублікована стаття про корупційну складову, пов’язану з монопольним освоєнням мільйонів з міської казни Чернігова на ремонт доріг. Мова у статі йде про підприємство «ШБУ-14», яке пов’язують із Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком.

Також в публікації згадується про те, що через феноменальну кількість замовлень ТОВ «ШБУ-14» самотужки не справляється і залучає на субпідряди ФОПи та фірми, наближені до міського голови, у тому числі – і ТОВ «Армшляхбуд». Але в публікації допущена неточність. В отриманій інформації від анонімного джерела є невідповідність.

Насправді, власником фірми ТОВ «Армшляхбуд» є батько цивільного чоловіка доньки мера Чернігова. Редакція визнає неточність у статті і тому ми відкоригували публікацію. Хоча по суті – факт корупційної складової залишається фактом. Виправлену публікацію можна почитати ТУТ.Коментарів: 4

 • Ukraine, Chernihiv

  Друг Ломаки Відповісти

  14.09.2018 at 19:53

  Ви не редакція, а купа йолупів, яких використовують для бізнес-війн. Вам скоро автомати дадуть, так ви за бабки будете людей вбивати.

 • Ukraine, Chernihiv

  Друг друга Ломако Відповісти

  14.09.2018 at 20:16

  А то ж думаю, чого це так швидко понеслася канітєль в м.раді. і все ж за сценарієм друга мого друга. Пан Ломако, меру везе із йолопами і двієчниками: то нач упр.Жкх тупить, тепер сват не може вами написаний текст прочитати… та й ви самі чого варті……)))))ржунємагу.

 • Ukraine, Kiev

  Друг друга друга Ломако Відповісти

  15.09.2018 at 10:39

  Че лайн ключове слово лайно яким ви і є. Новини які висмоктали з пальця, або ж іншого місця. Бруд і гидота є вашим обличчям

 • Ukraine, Chernihiv

  Аноним Відповісти

  16.09.2018 at 11:07

  Шакали виють- караван іде

Новий коментар

Війти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password