Чернігівські школярі ходитимуть на екскурсії у світловідбиваючих жилетах

10833_0

Вчора, 23 березня, громадські активісти Національної програми Traffic Challenge передали 600 світловідбиваючих жилетів чернігівським школам.  Передача жилетів відбулася в управлінні освіти Чернігівської міської ради. 20 шкіл міста отримали комплекти для дітей 1-3 класів, кожний комплект складається з 30 жилетів 2-х розмірів, тобто розрахований на повний клас дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівець просить подбати про безпеку дітей біля 16-ї школи 

Активісти Національної програми Traffic Challenge також проведуть для дітей заняття «Безпека пішоходів на дорозі та важливість використання світловідбивачів».

«Громадські активісти ГО Traffic Challenge розповсюджують в Україні європейську практику, коли діти, які  йдуть на шкільні заходи поза межами школи, на екскурсії, одягають яскраві світлоповертаючі жилети. Це робить їх добре помітними для водіїв, інших учасників дорожнього руху та тих, хто їх супроводжує. Це особливо важливо при пересуванні вздовж доріг, або при переході проїжджої частини, небезпечних перехресть», – розповіла голова організації Ольга Дробишева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДТП постраждала 12-річна дитина

У жилеті дитина — максимально захищена не тільки від дорожніх небезпек, а також – від того, щоб загубитись у натовпі або стати жертвою викрадачів чи якогось насильства, адже дитина в жилеті привертає увагу усіх навколо.

«Наразі ми намагаємося співпрацювати з представниками національної поліції, які будуть приходити до школи і проводити відповідні заходи з безпеки дорожнього руху, а також, разом з батьками шкіл з’ясовувати сумлінне використання цих жилетів адміністраціями шкіл. Адже ми вже не перший рік співпрацюємо із освітніми закладами та бачимо велику різницю у ставленні до питань дорожньої безпеки в різних школах», – підкреслила Ольга Дробишева.

За її словами, минулого тижня 50 комплектів жилетів отримали школи столиці. Також активно співпрацюють у цьому напрямку західні та південні міста нашої країни.

Джерело: прес-служба

Чернігівської міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register