Однією рукою дає, іншою забирає: Атрошенко «висмоктує» бюджет Чернігова

gr_20.10.2015_atr1-e1520092190374

Попри те, що у Чернігові вдосталь різноманітних проблем, останні роки більшість коштів міського бюджету спрямовують на асфальтні роботи. Причому дороги роблять за космічні суми. Ні для кого не секрет, що фактичним монополістом в асфальтній роботі є ТОВ «Шляхо-будівельне управління – 14», яке безпосередньо пов’язують з міським головою Владиславом Атрошенком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активіст спіймав Чернігівську міськраду на розкраданні дорожніх коштів

За даними аналітичної системи «YouControl», засновником і кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «ШБУ-14» є Костянтин Будьонний, який вважається бізнес-партнером мера Чернігова.

222

Також Костянтин Будьонний разом із тестем Атрошенка Тимофієм Бичковим є співзасновниками ТОВ «ДЕСНА”-ФК». Окрім цього підприємства, ще є ТОВ «ДЕСНА» – ФК – 2», заснували яке безпосередньо сам міський голова Чернігова Владислав Атрошенко разом зі своїм тестем.

Цікаво проаналізувати – скільки коштів останнім часом отримала на свої рахунки фірма-монополіст «ШБУ-14».

За даними, Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, лише в цьому році «ШБУ-14 отримало» понад 200 мільйонів гривень. Тільки за липень цього року «ШБУ-14» отримало 83 мільйони гривень.

1111

У серппі «ШБУ-14» отримало на рахунки близко 45 мільйонів гривень.

серпень

А попереду ще чимало «солодких» замовлень.

До речі, у зв’язку з останніми подіями у Чернігові (постійні підтоплення), закриття школи і зняття надбавки з вчителів, все більше людей нарікає на міську владу. Мовляв, мільйони витрачають на фонтани і закопують в асфальт, а про ливнівки та безпеку містян ніхто не думає.

До того ж – через бажання швидкої наживи ніхто не контролює якість виконаних робіт. А тому в асфальт закатали і зливнівки, які завжди оберігали певні мікрорайони від підтоплень. Маємо подвійний «дисонанс»: підтоплення людських будівель і чергові витрати з казни на вирізання з асфальту зливнівок.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register