Квартиру чернігівця тероризує невідома тварина – ЖЕК не реагує

36088013_2032003856873057_7887437964265914368_n

Квартиру чернігівця (вул. Жабинського, 13) тероризує невідома тварина, яка залізла у вентиляційний люк – і так вже 4 дні поспіль. Господарі квартири припускають, що це може бути величезний пацюк. Як потрапила тварина у вентиляційний люк – невідомо, однак і вибратися звідти самостійно вона не може.

– Кілька днів підряд ми чули дивні звуки, які доносилися з вентиляційного люку – щось сильно шкрябало,- розповідає господар квартири Євген. – Спочатку ми думали, що це сусіди шумлять, але на третій день до шкрябання додався писк і ми подумали, що це може бути пацюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Корюківки за невідомих обставин померли собаки

Господар квартири каже, що цієї ночі шум настільки був сильним, що родина не стулила очей до ранку.

– Дружина і двоє дітей не спали усю ніч, ми думали, що той пацюк зірве кришку люка. Мої діти бояться нині заходити у ванну кімнату – не доведи Господь воно вискочить і впаде їм на голову, – жаліється Євген.

До речі, Євген напередодні ввечері звертався у колл-центр міського управління житлово-комунального господарства, там обіцяли вже вранці прислати працівника, який відкриє люк і спіймає квартирного бранця. Однак візитів від управління ЖКГ так і не було.

– Ми у розпачі – попереду вихідні і ми не знаємо, що буде з цим пацюком. Якщо він здохне у цій пастці, то нам доведеться терпіти ще й сморід, – жаліється Євген.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password