Медична недореформа: запис на УЗД через місяць

22091474_375215192912917_1668226453_n

Ми вже писали, що в Чернігівській дитячій поліклініці № 1 її керівниця – Людмила Овсієнко – практикує впровадження всіляких новинок у роботі з пацієнтами.

Але часто результати цих, так би мовити, місцевих реформ залишають бажати кращого.

Так, впровадження здачі крові на аналіз за талонами призвело до того, що часто батьки не можуть взагалі отримати талон, оскільки ті швидко закінчуються. Черги зникли, але з’явились приховані черги за талонами. Це ж іноді спонукає батьків узагалі відмовлятися від здачі важливих аналізів.

Ще більш унікальним виявився запис на дитяче УЗД. Запис на обстеження проводиться щонайменше за місяць. Звісно, якщо це екстрений випадок, то можуть провести й раніше.

Мабуть, скромність керівниці першої дитячої поліклініки Людмили Овсієнко не дає змоги ставити питання додаткової апаратури перед міською владою, адже в нас без проблем виділяють мільйони на УЗД-апарати, рентгени для бездомних тварин, а дитяча медицина залишається поза увагою. Можливо, з таким підходом очільниці поліклініки варто залишатись спеціалістом з хорошою репутацією, а не малоефективним менеджером медицини.

Мабуть, також до «цікавинок» закладу можна зарахувати економію часу пацієнтів. Записатись за телефоном неможливо, треба спершу йти на запис, а потім удруге повертатися вже на саме УЗД.

Людмила Овсієнко через свою надзайнятість не знайшла часу для діалогу зі ЗМІ.

Ситуацію прокоментував керівник управління охорони здоров’я міста Владислав Кухар: «УЗД – додатковий метод обстеження, тому місяць – це не такий термін, що впливатиме на стан здоров’я пацієнта. Але управління обов’язково відреагує на цю проблему і по можливості намагатиметься покращити там стан справ, зменшивши терміни очікування. Щодо талончиків – то це палиця з двома кінцями.

Не було талончиків – були черги, ввели талончики – інші скарги. Ми зараз шукаємо ту золоту середину, що дасть змогу уникнути будь-яких незручностей. Запевняю: тим пацієнтам, яким терміново потрібне обстеження, їм не відмовлятимемо, навіть якщо немає талончиків. Можливо, введемо більшу їх кількість».

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register