Суспільство
«Мітингарі» на сесії висунули свої вимоги
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/29693279_446712615763174_590286322_o-e1522306586853.jpg)
Громадські активісти, атовці та батьки учнів 10-ї школи об’єднались в один мітинг.
Спершу громадські активісти й атовці висунули вимоги щодо заборони торгівлі алкоголем після 22-ї та заборони грального бізнесу, який, на думку активістів, процвітає. Далі представники Ради ветеранів закликали не приймати в Чернігові монетизацію пільг.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Між Славутичем і Києвом можуть пустити новий потяг
Потім черга перейшла до батьків учнів 10-ї школи, які заявили про бездіяльність влади в ремонті їхньої школи. Також вони запевняють, що управлінці відфутболюють їх у цьому питанні.
Чиновники ж кажуть, що засідає якась комісія в цьому питанні.
Яка комісія? Яких ще висновків фахівців потрібно? Якщо міська влада не хоче виконувати свої обов`язки — потрібно вимагати справедливості в Києві.