Онкохворому хлопчику Іванку Людвику допомогають стоматологи та медичні бібліотекарі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15673233_563594390515102_1684199752_n-e1482313576350.jpg)
Грудень милосердний до онкохворих діток. Одинадцятий місяць поспіль медики області збирають кошти для онкохворого хлопчика Іванка Людвика. Трирічне маля має страшне захворювання – 4-ту стадію онкології. Дитині видалили нирку, втім, кожен, хто опікується станом малечі, не втрачає надію на порятунок.
Саме тому білий паперовий журавель – символ благодійної акції «Крила надії» – відвідує кожен медичний заклад області та кличе про допомогу.
Цього разу свою частку в спільну справу внесли колективи Чернігівської обласної науково-медичної бібліотеки та Чернігівської обласної стоматологічної поліклініки.
Як зазначила від імені медичної спільноти керівник медичної бібліотеки Надія Яременко, кожен, хто приєднався до акції, відчув і розділив той біль, який випав на долю цієї багатодітної родини.
Щоразу географія благодійної допомоги зростає. Батьки дитини безмежно вдячні обласному онкологічному диспансеру, обласній лікарні, диспансерам – кардіологічному, протитуберкульозному, шкірно-венерологічному; станції переливання крові; психоневрологічній лікарні; Центрам – екстреної медицини та медицини катастроф, радіаційного захисту та оздоровлення населення, інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя; Чернігівській обласній науково-медичній бібліотеці та Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці.