Програма фінансової підтримки бізнесу реально працює

Варва

Віднедавна фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою від держави – отримати допомогу по частковому безробіттю. Нагадаємо, відповідні зміни до порядку надання такої допомоги набрали чинності 6 червня 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інформаційні заходи служби зайнятості тепер онлайн

Серед тих, хто звернувся до служби зайнятості за допомогою по частковому безробіттю, – ОленаСамойленко з Варви, якапровадить свою діяльність у сфері надання перукарських послуг. До речі, і професію перукар жінка свого часу здобувала за направленням центру зайнятості. Це допомогло знайти свою нішу в бізнесі – з вересня 2006 року вона забезпечує себе роботою самостійно. При цьому постійно вдосконалює свою майстерність, стежить за новинками моди.

Довідково: на сьогодні в області 6790 суб’єктів господарювання подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю, переважна більшість з них (5690) – фізичні особи-підприємці, які не використовують найману працю. Вже прийнято 6506 позитивних рішень

Обласний центр зайнятості

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Немає коментарів

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register