Третя черга реставрації будівлі філармонійного центру: що планують зробити у 2021 році

4

У Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм тривають роботи з реставрації будівлі – пам’ятки архітектури місцевого значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артисти балету чернігівської філармонії тепер займатимуться у відремонтованій балетній залі

Поточний стан реалізації інфраструктурного проєкту та виконання третьої черги, запланованої на 2021 рік, обговорили в ході робочої наради за участю директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Олександри Хомик та генерального директора – керівника художнього філармонійного центру Сергія Теребуна. Зокрема,  в наступному році планують провести комплекс робіт з облаштування глядацької зали, замінити крісла, механіку сценічного комплексу, встановити сучасне мультимедійне, звукове та світлове обладнання тощо.

Нагадаємо, реставрацію пам’ятки розпочато у 2019 році. Роботи фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Загальна кошторисна вартість – 15,6 млн грн.

Основна мета проєкту – збереження пам’ятки архітектури місцевого значення, яка є одним із важливих об’єктів туристичної інфраструктури міста. Вже виконано роботи по заміні вікон та дверей будівлі на сучасні енергозберігаючі, що дозволить економити до 20% витрат на опалення приміщення. Капітально відремонтовано балетну залу та роздягальню. У цьому році передбачена реставрація фасаду філармонійного центру, заміна покриття тротуару біля будівлі, ремонт системи водостоку.

На сьогодні у філармонійному центрі працюють: академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського, академічний ансамбль пісні і танцю “Сіверські клейноди”, академічний народний хор, духовий оркестр, капела бандуристів ім. О. Вересая, колектив концертних виконавців та Джаз-Бенд “BissQuit”. Загальна кількість працівників понад 400 осіб.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register