У Чернігівській області відбулася акція підтримки родин загиблих в Афганістані

  • У Чернігівській області відбулася акція підтримки родин загиблих в Афганістані
  • У Чернігівській області відбулася акція підтримки родин загиблих в Афганістані
  • У Чернігівській області відбулася акція підтримки родин загиблих в Афганістані

*Актуально

На Чернігівщині з нагоди Дня учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ колишнього СРСР з Афганістану депутати й активісти партії «Наш край» організували акцію з відвідування родин загиблих.

Зокрема, представники «Нашого краю» відвідали та поспілкувалися з батьками військовослужбовців, які не повернулися з Афганістану, в Прилуцькому, Ічнянському, Носівському, Борзнянському та інших районах Чернігівщини.

52769513_2274355672817783_2839136063132270592_n

Як зазначила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник, дуже важливо берегти пам’ять про загиблих, шанувати їхні родини, адже неможливо забути історію, до якої причетні земляки. «Хоч би скільки років минуло, а родини, які втратили батьків чи дітей, потребують нашої уваги та підтримки», – наголосила вона.

15 лютого відзначається День учасників бойових дій на території інших держав, адже цього дня 1989 року було завершено виведення військ колишнього СРСР із території Афганістану. Війна, що тривала впродовж 1979-1989 років, завершилася. Під час військових дій загинули та зникли безвісти 117 уродженців Чернігівщини.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register