Суспільство

У Чернігові перекриють вулиці Мазепи і Шевченка

11 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради підтримав рішення про цілодобове перекриття вул. І. Мазепи та вул. Шевченка на час проведення капітального ремонту.

На період із 14 до 15 серпня 2017 року включно буде перекрито вул. І. Мазепи на ділянці вул. Ремісничої до вул. Любецької. Перекриття необхідне для проведення ремонтних робіт з укладання асфальтобетонного покриття товариством з обмеженою відповідальністю «Шляхо-будівельне управлінння № 14» .

Також на засіданні виконкому були внесені зміни до попереднього рішення виконкому від 2 серпня 2017 року № 348 «Про перекриття руху автотранспорту». Пункт 2 цього рішення викладено в новій редакції.

Відповідно до внесених змін, вул. Шевченка на ділянці від просп. Миру до вул. Пушкіна буде перекрито до 31 серпня 2017 року. Перекриття руху автотранспорту необхідне для проведення ремонтних робіт комунальному підприємству «Ченігівводоканал» під час перекладання колодязів каналізаційних і водопровідних мереж та товариству з обмеженою відповідальністю «Шляхо-будівельне управлінння № 14» під час укладання асфальтобетонного покриття.

Джерело: Управління ЖКГ міськради

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Ще статті по темі

2 коментарів

  1. активискам и журналистам! а почему перерыт перекресток Пушкина и Полуботка? Пустырь на месте очень старой библиотеки привлек внимание нужного инвестора и сразу подводят комуникации?

  2. ну колодцы не перекладываются способом рытья траншеи. и почему то частный дом перед стрижнем (был жилой), 11.08.2017 вечер-без штор, огней, забора старого девяного. наверное бордюры мешает менять к мосту. и мешает новый дом строить.

Back to top button