У Сновську ремонтуватимуть каналізацію

2019_08_29_snovsk_1-e1567076816577

В Управлінні капітального будівництва облдержадміністрації відбулася робоча нарада, участь у якій взяли Сновський міський голова Олександр Медведьов та його перший заступник Іван Орда. Провів нараду начальник управління Андрій Тишина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільше – Сновська, найменше – Новгород-Сіверська: яку субвенцію отримають ОТГ цього року

Основне питання, яке розглядалося на нараді – «Реконструкція каналізаційних мереж по вул. Незалежності, Некрасова, Сновській у місті Сновськ Чернігівської області» (код за ДК 021:2015 – 45200000-9 «Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва»). Виконавець робіт – ПП “Будпласт-2”.

Спільним рішенням було визначено, що для виконання максимального обсягу робіт у поточному році в період сприятливих погодних умов та запуску першої черги каналізаційної мережі є необхідність у дофінансуванні по зазначеному об’єкту у розмірі 450 тисяч гривень.

За результатами обговорення надіслано лист на ім’я директора Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації Катерини Сахневич та заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура з проханням виділення додаткових коштів з Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Також планується внести зміни до проекту, щоб охопити централізованою каналізацією не лише житлові будинки, а й дитячий садок №1 та ЗОШ №2.

Джерело: сайт Сновської ОТГ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register