Суспільство
В голови Чернігівської ОДА новий радник
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/2019_03_12_oda-e1630923184169.jpg)
Радником голови Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслава Чауса став Дмитро Синенко.
Про це В’ячеслав Чаус повідомив на своїй сторінці в Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова команда в Чернігівській ОДА: В´ячеслав Чаус розповів, що змінюватиме в області (Відео)
«Новий тиждень – нові завдання – нові ( офіційно) люди в команді. Щопонеділкову нараду розпочав з представлення колективу свого заступника, який опікуватиметься економічним розвитком регіону, інвестиційними проєктами, взаємодією і координацією з органами місцевого самоврядування, екологічною проблематикою, містобудуванням та регіональним розвитком, — Дмитра Іванова. А також радника на громадських засадах Дмитра Синенка», — зазначив голова ОДА.