Суспільство
Водій не пропустив дитину на пішохідному переході (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/2018-01-14_151920-e1515935991183.png)
Подія трапилася на пішохідному переході по вулиці Козацькій. Відео події надіслав до спільноти «Черниговский Кисель» Олексій Волков.
«Ви чим займаєтесь за кермом? Або ви сліпі? А якщо це буде ваша дитина, потім же ридати будете, якщо щось станеться, а на чужих вам наплювати», — звернувся до водіїв автор відео.
https://www.youtube.com/watch?v=xWhQ-Qj7L0A
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.
А поліціянтам відео не доказ порушення?
пешеход неправ…..и ему очень повезло…..
Пешеход должен обозначить своё делание перейти дорогу, убедиться, что водителя его видят и пропускают, а только потом осуществлять переход по зебре!!! Ребёнок увидел пропускающую машину автора видео, а другую машину проигнорировал… зато сейчас все начнут вонять , что Водитель не прав…